Rüyada OMUZ Görmek

omuz-agrisi-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada OMUZ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada omuz görmek, rüya sahibinin, iş hayatı içinde karşısına çıkan bir çalışma için kendisi gibi birkaç kişi ile birlikte yola çıkacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, bu sayede çok daha aranan ve iş için daha çok güven veren kişiler olunacağına ve bu işle daha önce kapanmış olan kapıların tekrar açılacağına işaret eder.
Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin iş hayatında kazandığı başarılar sayesinde üst yöneticileri tarafından hak ettiği bir mevkiye terfi ettirileceğine rivayet eder.

Rüyada Omuz Kırılması
   Rüya sahibinin, birlikte iş yaptığı kişilerden ya da sevdiği kişilerden büyük bir ihanet göreceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine alamet eder.

Rüyada Omuz Atmak
   Uzun zamandan beri askıda kalmış bir işin ortaya konulması ve işler hale getirilmesi için çeşitli adımların atılacağına, bu adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına ve varolan tüm kaynakların seferber edilerek işin en iyi şekilde yapılmasının sağlanacağına rivayet eder.

Rüyada Omuz Öpmek
   İş hayatında çok sıkıntılı bir duruma düşmüş olan bir akrabaya ya da değer verilen bir kişiye, içinde bulunduğu durumdan rahat bir şekilde kurtulması ve daha fazla sorun yaşamaması için gereken yardımın fazlasıyla yapılacağına, bu şekilde kişinin içinde olduğu sorunun kısa zaman içinde ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada Omuz Çantası Görmek
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok sevdiği birisi ile bir seyahate çıkacağına yorulur.


Tiflisi Tabirleri :

Hz. Danyal (a.s):

Rüyada omuz; insanların süslerine ve güzelliğine

Omzunuzun sağlıklı ve düzgün olduğunu görmek; ziynetinizin çokluğuna

Bunun aksini görmek; üzerinizde kul hakkı olduğuna işarettir.


İbn-i Sirin:

Omuz; kişinin güzelliğine, vakarına ve ziynetine işaret eder. Omzu kırık veya zayıf görmek ise bunun aksine tabir edilir.


Kirmani:

Omuzlarınızın düzgün ve sağlam olduğunu görmek; daha önce size bir emanet verildiğine ve bunu sahibine teslim edeceğinize

Omuzlarınızın zayıf ve gevşek olduğunu görmek; emaneti sahibine vermekten aciz olacağınıza

Omuzlarınızda çok fazla kıl olduğunu görmek; emanet konusunda hassas biri olduğunuza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Rüyada görülen omuz, kişinin dostu ve ortağı yahut hizmetçisi ya da onun yerine, geçen bir kimsesi veyahut da onun vakarlı, temkinli oluşu ve güzelliğidir.
Rüyada omuzda görülen iyilik ve güzelliklerin tabiri zikredilen adamlara ve şeylere aittir. Omuz rızka, hayra ve hasta için çalışmaya delalet eder.
Omuz «O halde onun omuzlarında yürüyen rızkından yiyin.» (Sure-i Mülk, ayet 15.) mealindeki ayet gereğince uzak bir yolculuğa delalet eder.
Rüyada omuzda hissedilen ağrı, rüya sahibinin eli ile kazandığı şeyde yaramazlık yapmasına delalet eder.
Rüyada omuz görmek, kişinin dostu veya ortağı yahut işçisi ya da işçisinin yerine geçecek bir kimsesidir.
Rüyada görülen omuzlar, kalın ve kuvvetli olursa, o kişinin erkekliğine ve işlerinde kuvvetli olmasına delalet eder.
Bu rüya hapis ve suçlular hakkında onların uzun müddetle hapis kalmalarına ve kendilerine vurulan ağır zincirlere tahammül etmelerine delalet eder.
Bir kimse kendisinin iki omuzunda hastalık olduğunu görse, erkek kardeşlerinin hastalığına ve ölümlerine delalet eder.
Omuz, günah ve çocuk gibi insanın üzerine yüklenen şeylere de delalet eder. Omuzunda ağır bir yük olduğunu görse, o kimsenin suçları üzerine almasına delalet erer.


Diyanet Ruya :

Rüyada omuz görülmesi; kuvvete işaret eder. Rüyada dar bir omuz görülmesi zayıflığa ve kuvvetsizliğe, geniş omuz görülmesi; kuvvetliliğe yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir kapıyı omuzlayıp götürdüğünü görmesi; o kimsenin çalışmakta olduğu herhangi bir işinde başarılı olacağına ve bol kazanç sağlayacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir kapıyı omuzlayıp açamadığını görmesi; o kimsenin işlerinde başarısız olduğuna, kişinin rüyasında bir kimseyi omzunda taşıdığını görmesi; o kimsenin taşıdığı kimseye yardım edeceğine, kişinin rüyasında kendisinin omuzlanarak bir yere götürüldüğünü görmesi; o kimsenin halen yapmakta olduğu işinde ona yardımcı olabilecek kimselerin var olduğuna işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :

Dosta, ortağa, hizmetçiye, rızka ve hayra; kişinin kendi yerine geçen, onun adına iş gören kimseye; uzak bir mesafeye yolculuk yapmaya, Omuz kişinin vakarına, temkinli ve tedbirli oluşuna ve iş ve dünyalığındaki güzelliğe, Omuz, insanın yüklendiği sorumluluklara; Omuzda görülen her türlü iyi hal, yukarıda zikredilen şeylerdeki iyi duruma, aksi ise, bunlarda vaki olan olumsuzluklara; Bir kimsenin kendi omuzunda ağır bir yük olduğunu ve bunu taşımakta güçlük çektiğini görmesi işlenen hata ve günahların çokluğuna, Omuz ağrısı, el ile kazanılan şeyde menfi bir durumun bulunduğuna delalet eder.


MollaCami Tabiri :

Rüyada görülen omuz, kişinin dostu ve ortağı yahut hizmetçisi ya da onun yerine geçen bir kimsesi veyahut da onun vakarlı, temkinli oluşu ve güzelliğidir. Rüyada omuzda görülen iyilik ve güzelliklerin tabiri zikredilen adamlara ve şeylere aittir. Omuz rızka, hayra ve hasta için çatışmaya işarettir. Rüyada görülen omuzlar, kalın ve kuvvetli olursa. o kişinin erkekliğine ve işlerinde kuvvetli olmasına işarettir. Bir kimse kendisinin iki omuzunda hastalık olduğunu görse, erkek kardeşlerinin hastalığına ve ölümlerine işarettir.Omuz, günah ve çocuk gibi insanın üzerine yüklenen şeylere de işarettir. Omuzunda ağır bir yük olduğunu görse, o kimse suçları üzerine alır.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi