Rüyada ORAK Görmek

orak-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada ORAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada orak görmek, rüyayı gören kişinin, çevresindeki bir insanın uzun bir hastalık dönemi geçirdikten sonra bir anda hayatını kaybedeceğine delalet eder. Aynı zamanda, yapılan işlerin, gerçekleştirilen çalışmaların ve ortaya konan planların başarı getirecek seviyeye ulaştığına ve insanların dikkatini çektiğine işaret eder.

Rüyada Orakla Ot Biçmek
   Rüyada orakla ot biçmek, iş hayatında ve aile hayatında yapılan hatalardan ötürü kötü durumlara düşüleceğine ve büyük sorunlar yaşanacağına ancak bu durumdan arkadaş, dost ve ahbapların desteği ve yardımı sayesinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada Tırpan Görmek
   Rüyada tırpan görmek, yapılan işlerde kolaylık sağlamak için farklı yollara başvurulmasına, bu şekilde yapılan değişiklik sayesinde büyük miktarlarda para kazanmaya ve aile bireylerinin desteğiyle işlerin daha büyütülmesine yorumlanır. Aynı zamanda, bekarlar için hayırlı bir kısmetle evliliğe ve mutlu bir hayat sürmeye işaret eder.

Rüyada Dirgen Görmek
   Rüyada dirgen görmek, uzun bir süredir rayına oturtulmaya çalışılan işte çıkacak sorunlardan ötürü zarar edileceğine ve para kaybedileceğine delalet eder.

Rüyada Yaba Görmek
   Rüyada yaba görmek, rüya sahibinin, çok fazla çalışıp çabalamasına rağmen işinde bir türlü başarılı olamamasına, her geçen gün biraz daha sıkıntıya düşmesine ve bu durumlar yüzden iş hayatında bir dönüm noktasına geldiğine yorumlanır.

Rüyada Tırmık Görmek
   Rüyada tırmık görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta ortaya çıkacak sorunlardan ötürü sıkıntı çekileceğine ve bu yüzden sağlık sorunlarının baş göstereceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin vaktini gereksiz şeylere harcadığına ve önemsiz işlerle uğraştığına delalet eder.

Rüyada Tarla Görmek
   Rüyada tarla görmek, çok büyük maddi getirisi olan işlere girişileceğine ve başarı sağlandıktan sonra da yeni iş kollarına geçiş yapılacağına yorumlanır.  Ayrıca, kazanılan helal mal ve paraya yorulur.


Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Sirin:

Rüyada elinizde orak olduğunu görmek; size gelir getirecek bir araç satın alacağınıza

Orakla tarla biçtiğinizi görmek; zahmetsizce mal ve nimet elde edeceğinize

Orağınızın kırıldığını veya zayi olduğunu görmek; mal varlığınızın azalacağına işarettir.


Cabir Mağribi:

Elinizde altın veya gümüşten bir orak olduğunu görmek; haram mal elde edeceğinize işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Orak görmek, rızka ve doğru habere, bazen da ömrünün sona ermesine delalet eder.


Diyanet Rüya :

Rüyada orak görülmesi başarıya işarettir. Bir kimsenin rüyasında bir tarlada orakla ekin veya ot biçtiğini görmesi; o kimsenin hayatı boyunca çalıştıklarının meyvesini elde edeceğine işaretle tabir olunmaktadır. Kirmani'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında orakla bir şey biçtiğini görmesi; o kimsenin yaşantısı boyunca teşebbüs ettiği her şeyin hayırlı sonucunu mutlaka göreceğine ve elde edeceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri :

Bakınız; Ekin (Ekmek/Biçmek).MollaCami Tabiri :

Rüyada orak görmek, rızka ve doğru habere, bazen de ömrün sona ermesine işarettir.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi