Rüyada ORGAN Görmek

organ-ic-icorgan-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada ORGAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada organ görmek, rüya sahibinin kan bağı olan ve olmayan, canı, kanı olarak kabul ettiği kişilerin varlığına delalet eder. Kişinin gözü gibi gördüğü ve koruduğu kimselerin olduğuna, bunların öncelikli olanlarının aile bireylerinin olduğuna işaret eder. Rüyada organ görmek, geniş bir konudur ve rüyanın niteliğine bağlı olarak farklı anlamlara yorulur. Kesin olarak söylenecek tabir ise organların iyi şekilde görüldüğü takdirde hayat boyunca afiyette olunacağıdır.

Rüyada Organ Kopması
   Rüyada organın koptuğunu görmek sevdiklerinden ayrılmaya işaret eder. Rüya sahibinin iş, okul ya da görev için ailesinden uzakta kalacağına ve hasretlik çekeceğine tabir edilir. Özlem ve hasretle geçecek, rüya sahibine sürgün gibi gelecek zor günlere tabir edilir.

Rüyada İç Organlarını Görmek
   Rüyada iç organların görülmesi o kişinin hastalanacağına delalet eder. Rüya sahibinin uğursuzluk ve şanssızlık yaşayacağı, kötü günlerden geçeceği, bu nedenle eve kapanacağı ve yatağından çıkmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Organ Bağışlamak
   Rüyasında organ bağışladığını gören kişi, büyük bir insanlık örneği gösterecek ve tüm insanlığa ders olacak bir hayır yapacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi malının ya da parasının büyük bir kısmını hayır kurumlarına bırakabilir ya da gerçekten organ bağışı yapabilir diye yorumlanır.

Rüyada Organ Nakli Görmek
   Rüyada organ nakli yapıldığını görmek, rüya sahibinin en zor anında, beş para etmediğini ve bir işe yaramadığını düşündüğü kişiden hayır ve menfaat göreceğine, bu durum karşısında hem çok utanacağına hem de çok şaşıracağına işaret eder.

Rüyada Organ Mafyası Görmek
   Rüyada organ mafyasını görmek, huzurun, ağız tadının ve mutluluğun bozulacağına tabir edilir. Hem de fındık kabuğunu doldurmayacak nedenlerden dolayı bozulacağına ve rüya sahibinin aslında en çok da bu duruma içerleyeceğine işaret eder.


Tiflisi Tabirleri :

Allame Meclisi: Bağırsak, et, kemik, ciğer, böbrek, mide, karın vb. gibi iç organları veya bunlara ait şeyleri görmek; helal mal elde edeceğinize, kuvvet bulacağınıza ve zenginleşeceğinize

Kan, irin, safra kesesi, öd vb. şeyler görmek; önceki tabirin aksine işarettir.


İhya Rüya Tabirleri :
   İnsan vücudunu meydana getiren azalar, o kimsenin aile ve halkına,
Vücudunun bir organının kesildiğini görmek uzak bir yere yolculuğa yahut aileden birinin evden ayrılmasına delalet eder.

İnsan vücudunu meydana getiren organlardan hangisi rüyada görülmüş ise, o maddeye bakılmalıdır. Mesela kol gören "Kol" maddesine bakmalıdır.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi