Rüyada ORGENERAL Görmek

orgeneral-binbasi-yarbay-albay-subay-komutan-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.COM

Rüyada ORGENERAL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada orgeneral görmek, rüyayı gören kişinin devletin önemli makamlarında söz hakkına sahip ve sayısız yetki sahibi bir kimse ile tesadüfen deyim yerindeyse yollarının kesişeceğine, bunun kendisi için büyük şans olacağına, bu kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Orgeneral Olduğunu Görmek
   Rüyayı gören kişinin meslek ve kariyer edineceğine, yol kat edeceğine, ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına bu sayede adının saygınlık kazanacağına alamet eder.

Rüyada Subay Görmek
   Rüya sahibinin bazı engellerle karşılaşacağı, başarısız ve mutsuz olacağı, çıkmaza düşeceği, çaresiz durumlara geleceği, umudunu kaybedeceği, sorunları ve sıkıntıları ile baş edemez olacağı, şansından ve kısmetlerinden nasiplenemeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Yarbay Görmek
   Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin ticarette önemli bir yer edineceğine, rekabet edebilme gücünün artacağına, bu durumun da hem kazancının çoğalmasına, hem rızkının artmasına hem de itibar edinmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyada Albay Görmek
   Rüyayı gören kişinin maddi olarak çok ilerleyeceğine, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, işlerinin açılacağına ve hayatının da yoluna gireceğine tabir edilir.

Rüyada Binbaşı Görmek
   Rüyayı gören kişinin lüks ve konforlu şekilde yaşamanın fırsatlarını elde edeceğine, kendi işini kuracağına, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, bu sayede çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına rivayet edilir.

Rüyada Komutan Görmek
   Rüyada komutan gören kişi hayal ettiği işi yapmanın yollarını bulacak, önemli görevlere atanacak, koltuk ve söz hakkı edinecek, patron olacak ve çok para kazanacak demektir.


Diyanet Rüya :

   Bir kimsenin rüyasında orgeneral rütbesinde olan bir subayın emrinde olduğunu görmesi; o kimsenin yüksek bir mevkide olan bir devlet adamı ile karşılaşıp ondan birçok fayda ve menfaat elde edeceğine, amirlerinin onun hakkında oldukça müspet fikirleri bulunduğuna, eğer tüccar ise içinde bulunduğu şu günlerde birtakım kazançlı işlere girişeceğine yorumlanır.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi