Rüyada OTOBÜS Görmek

otobüs-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.COM

Rüyada OTOBÜS Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada otobüs görmek rüya sahibi için yol anlamına gelir. Aynı zamanda uzun zamandan beri görüşmediği biriyle bir araya gelmesine ya da tesadüfen rastlaşmasına delalet eder. Eğer rüya sahibi kendini otobüsün içinde bir yere giderken görürse bu rüya sahibinin bir haksızlığa uğrayacağına ve boş yere suçlanacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi sıkışık bir otobüste ise bu onun kalabalık bir ortama gireceği anlamına gelir. Rüyada otobüs görmek münakaşa anlamına da gelmektedir. Gereksiz yere çıkacak olan bir ağız münakaşasına ya da kavgaya delalet eder. Rüyada otobüs görülmesi genel olarak hem ayrılığa hem de bir araya gelmeye yorumlanır. Rüya sahibi kendini bir otobüsün içinde daha önce hiç gitmediği bir yerde görürse bu hayırlı işlere işaret eder. Rızık, kısmet, kazanç ve yeni iş anlamına gelir. Rüya sahibi otobüsü seyir halinde görürse ahlaksız bir kimseye ya da hoş olmayan davranışlara işaret eder.

Rüyada Otobüse Binmek
   Hem güzel hem de hoş olmayan şeylere işaret eder. Rüyada otobüse binmek özlem gidermek ve kavuşmak anlamına gelir. Aynı zamanda kişilerin arasında yaşanacak olan gerginliğe de delalet eder.

Rüyada Otobüs Yolculuğu Yapmak
   Rüyada otobüs yolculuğu yapmak hayırlı bir davet alınacağı ve sonunda hayırlı şeyler olacağı anlamına gelir. Eğer otobüste çok insan ve gürültü varsa bu işte rekabete işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin uzak olmayan bir yere iş için gidip eli dolu olarak döneceği anlamına gelir.
Rüyada Otobüsün Bozulduğunu Görmek
Rüyada otobüsün bozulması ve yolcuların zor durumda kalması demek rüya sahibi için sağlık sorunu anlamına gelir. Ama telaşa mahal yok çünkü bu sağlık sorunu küçücük ve önemsiz bir şeydir, çabucak atlatılacaktır.

Rüyada Otobüs Kazası Görmek
   Rüyayı gören kişinin, yakın bir zamanda kuracağı ortaklıktan ötürü çok büyük bir zarara uğrayacağına, zor zamanlar geçireceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına yorumlanır. Rüyada otobüs kazası yapmak, sağlıkla ilgili bazı sorunlar yaşanacağı, iş hayatında ve aile hayatında bazı tartışmaların yaşanacağı, kurulmuş bir yuvanın bozulacağı, sahip olunan mal varlığının kısa süre içinde tükeneceği ve zor zamanlar geçirileceği anlamına gelir. Parasal sorunlar yaşanacaktır.

Rüyada Otobüs Sürmek
   Uzun zamandan beri üzerinde düşünülen ve hayata geçirmek için birçok yere başvurulan bir projenin yakın zaman için gerçekleştirileceğine, çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına yorumlanır. Verilen emeklerin karşılığı alınacak demektir. Rüyada otobüs sürmek ve durağa gelmek, gidilen yolda büyük başarılar ve saygınlık elde edileceğine, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına tabir edilir.

Rüyada Otobüs Kaçırmak
   Dertlerin artmasına ve sorunların çoğalmasına yorulur. Rüya sahibi, çok güvendiği bir kişinin yapacağı bir anlayışsızlık yüzünden ya da bir sırrını düşmanlarına verdiği için bağlarını kopartacak, yaşadığı aileyi beğenmeyen bir kişiden gelecek kötü sözler yüzünden çok üzülecek, istemediği halde mecburiyetten bir işte çalışacak ve çok sıkıntı çekecek demektir. Rüyada otobüs kaçırmak ve yeni otobüs beklemek, yıkılan hayallerin yeniden kurulacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, verilen kararların doğruluğunun sorgulanacağına ve hem eğitim hayatında hem iş hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamettir.

Rüyada Otobüs Beklemek
   Kişinin, elindeki bir miktar kazancı yatırıma dönüştüreceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına ve işle ilgili yeni fikirler ortaya koyacağına delalet eder. Bu rüyanın görüldüğü dönemde gelecek bir iş teklifine olumlu cevap verilmesi çok kazanç getirecektir. Rüyada otobüs beklemek ama gelmemesi, istenen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine ve maddi ve manevi açıdan sıkıntı yaratacağına delalet eder.

Rüyada Otobüs Çarpması
   Çok hayırlı bir işte meydana gelecek ve büyük tartışmalara sebep olacak kötü bir olaya işarettir. Kişi, kendisinden hiç beklenmeyecek bir konuda çok hatalı bir karar verecek ya da tecrübesi olmadığı halde bazı adımlar atacak ve bu adımlardan ötürü malvarlığından büyük bir parça alıp götürecek bir sorunla karşı karşıya kalacağına rivayet edilir. Rüyada otobüs çarpması ve hastaneye kaldırılmak, işlerin deyim yerindeyse arapsaçına döndüğü bir dönemde bazı kişilerden alınacak destekler sayesinde hiç beklenmedik bir şekilde iyi bir duruma gelineceğine, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine ve beklenen kişinin geleceğine tabir edilir.

Rüyada Otobüs Bileti Almak
   Rüyayı gören kişinin, yaşadığı problemlerden kurtulması için karşısına büyük bir şans çıkacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine ve işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine delalettir. Anne ya da  babadan sağlığı kötü olan hangisiyse düzelecek ve ayağa kalkacak demektir. Rüyada otobüs bileti satmak, iş hayatında gerek tecrübeyle ve gerekse bilgiyle bazı acemi kişilere yardımcı olunacağına, yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine alamettir.

Rüyada Otobüs Devrilmesi
   Kaza, bela ya da yenilgi anlamına gelir. Çalışma hayatında hiç tahmin edilmeyen bir yenilgi alınacağına, bu yenilginin ardından uzun süre yapılan hatanın üzerinde düşünüleceğine,  büyük bir maddi kayba uğranacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine ve gerek eşler arasında gerek kardeşler arasında tartışmalar olacağına yorulur. Rüyada iki otobüs devrilmesi, zararın çok büyük boyutlara ulaşacağına, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine yorumlanır.

Rüyada Otobüs Dolusu İnsan Görmek
   Yaşanan talihsiz bir olaydan ötürü çok sıkıntı çekileceğine, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, haklı bir sevinç yaşanacağına, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına ve bu durumu düzeltmek için uğraşılacağına delalettir. İşyerinde bazı tatsızlıklar yaşanabilir. Rüyada otobüs dolusu hayvan görmek, birçok duygu durumunun aynı anda yaşanacağı bir durumla karşı karşıya kalınacağı, bu yüzden çok sıkıntı çekileceği, ağrılı geçecek bir hastalıkla uğraşılacağı, hanede tartışmaların yaşanacağı ve  bereketin kaçacağı şeklinde yorulur.

Rüyada Otobüs Durdurmak
   Rüya sahibinin, sevdiği bir kişinin kendisini kötü bir durum içinde bulmasını engellemek için bazı kişileri araya sokacağına, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, çok iyi bir mal varlığı yapılacağına ve kazanılan paranın hayırlı bir işin devam ettirilebilmesi için kullanılacağına ve rahat nefes alınacağına yorumlanır. Yeni bir şehre taşınılabilir. Rüyada uzun yol otobüsünü durdurmak, hayat içinde çok büyük bir değişim yaşanacağına, bu değişim sayesinde çok yakın bir zaman içinde bazı fırsatlar yakalanalacağına ve hem aile için hem arkadaşlar için bazı hediyeler  alınacağına işaret eder.

Rüyada Otobüs Tamir Etmek
   Kişinin, kendisine yeni bir yol açacak bir konuda bazı çalışalar yapması anlamına gelir. Rüyada eski otobüs tamir etmek, birçok kişi için güzel bir hayat sağlayacak adımları atılacağına ve bu adımların çok büyük kazanç sağlayacağına işaret eder.


Diyanet Rüya :

Rüyanızda bir otobüsle bir yere yolculuk yaptığınızı görmeniz; sizin uzak bir yere bir yolculuğa çıkacağınıza, rüyanızda içi yolcu dolu bir otobüs görmeniz; sizin çok gürültülü bir toplantıya katılacağınıza, rüyanızda bir otobüsten indiğinizi görmeniz; devlet dairelerinde olan bir işinizin olmayacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri :


Bir tanıdıkla karşılaşmaya yahut yolculuğa delalet eder.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi