Rüyada OTOPARK Görmek

otopark-katli-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.COM

Rüyada OTOPARK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada otopark görmek, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin yüzünü güldürecek, keyfini ve moralini yerine getirecek bazı gelişmelerin yaşanacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı gönül hafifliği, rahatlığı ve huzuru bedenine de yansıyacak, mutluluktan yüzüne renk ve can gelecek demektir. Rüya sahibinin sevinci sadece bununla kalmayacak özel hayatını ve meslek hayatını da olumlu yönde etkileyecektir diye değerlendirilir.

Rüyada Katlı Otopark Görmek
   Rüyada katlı otopark görmek arka arkaya alınacak müjdeli haberlere ve üst üste yaşanacak sürpriz olaylara delalet eder. Rüya sahibinin mutluluğunun her geçen dakika çoğalacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına rivayet edilir.

Rüyada Otomobil Görmek
   Rüyada otomobil görmek, rüya sahibine şans ve uğur getirecek, elde edeceği başarı konusunda tatmin olmasını sağlayacak işler yapacağına, ticarete adım atacağına ve ticaret ehli olmak için savaşacağına işaret eder.

Rüyada Araba Görmek
   Rüyada araba görmek, tahsilini tamamlamaya, hayata atılmaya, mesleğini en iyi şekilde yapmaya ve işine dört elle sarılmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin işinin kıymetini bileceğine ve sanki kendi işiymiş gibi özveriyle çalışacağına, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına delalet eder.

Rüyada Dolmuş Görmek
   Rüyada dolmuş görmek, rüya sahibinin tatil için gideceği bir yerde hayırlı bir iş teklifi alacağına böylece hem ziyaret, hem de ticaret gerçekleştireceğine rivayet edilir. Bu iş sayesinde kişinin başarılarının arkası kesilmeyecek demektir.

Rüyada Otobüs Görmek
   Rüyada otobüs görmek, deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin adeta kafasının kaynayacağı, içinden çıkamayacağı, neyin yanlış, neyin doğru olduğuna karar veremeyeceği gelişmelerin yaşanacağına ve bu durumun onu hem yoracağına hem de üzeceğine delalet eder. İnsan kalabalıklarına ve onlarla uğraşmak zorunda kalmaya yorulur.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi