Rüyada TELEFON Görmek

telefon-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada TELEFON Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada telefon görmek güzel olan şeylere işarettir. Sevindirici ve ümit verici sözler duymaya, işte terfi etmeye ve rüya sahibinin malının birine kalacağına işaret eder. Rüyada telefon gören kişinin arkasından onun için sürekli dua eden, onu her işinde destekleyen ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan birine delalet eder. Telefonla konuştuğunu gören rüya sahibi sonunda duymak istediği sözleri duyacak demektir. Telefonun çalması hemen sonuca kavuşturulacak bir görüşme ya da iş anlamına gelir. Rüyada telefon görmek bazı durumlarda darlığa ve yokluğu da işaret edebilir, bolluğa, zenginliğe ve dünya malına da işaret edebilir.

Rüyada Telefonla Konuşmak
   Rüyada telefonla konuşmak güzel ve sevindirici olan gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir söz duyacağına ya da müjdeli bir haber alıp sevinçten havalara uçacağına delalettir. Rüyada cep telefonu görmek de aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada Telefon Açmak
   Rüyada telefon açmak, rüya sahibini çok seven, koruyan, üstün titreyen ve sürekli onu düşünen birine işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin yaptığı her işe çok inanır ve onu hep takdir eder. Bu aile büyüklerinden biri de olabilir, sevgili, nişanlı ya da eş de olabilir, yakın bir dost ya da arkadaş da olabilir.

Rüyada Telefon Almak
   Rüyada telefon almak hayırlı haberlere ve güzel gelişmelere işaret eder. Rüyasında telefon alan rüya sahibi işinde çok yükselerek basamak atlayacaktır. Ayrıca rüya sahibinin kazancını ve mallarını birine devredeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Telefon Etmek
   Rüyada telefon etmek güzel ve sevindirici şeyler duymak anlamına gelir.

Rüyada Telefon Çalması
   Rüyada telefonun çalması başlaması ile bitmesi bir olacak olan olaya işaret eder. Yani bir işin çok kısa sürede nihayete kavuşması demektir.

Rüyada Telefon Kaybetmek
   Rüyayı gören kişinin çevresindekilerle iletişiminin zayıflaması, kendisini insanlardan çekmesi, bazı kişilerle samimiyeti azaltması ve arkadaşlık, dostluk gibi ikili ilişkilerine mesafe koyması demektir. Kişi, yaşayacağı tatsız bir olay ya da başından geçecek kötü bir iş nedeniyle insanlara karşı cephe alabilir ve onlarla arasındaki iyi geçim tersine dönebilir.

Rüyada Telefon Kırılması
   Kişinin katıldığı bir mülakattan, yaptığı bir başvurudan ya da girdiği bir sınavdan başarısız sonuç alması anlamına gelir. Kişi, kendisi için hayati önem taşıyan, kariyerini ve geleceğini etkileyecek bir konu ile alakalı olarak istediği hedefi tutturamayacaktır.

Rüyada Telefon Bulmak
   İş hayatında ya da eğitim hayatında elde edilecek yeni kazanımlara işaret eder. Bu kazanımlar maddi değeri olanlardan da olabilir maddi değeri olanlardan da. Örneğin; kişi yeni arkadaşlıklar edinecek, yeni bir ev ya da araba alacak, yeni bir ülke görecektir.

Rüyada Telefon Numarası Görmek
   Kişinin arayış içinde olduğu hayrı, uğuru, kısmeti ve şansı elde edeceğine işaret eder. Kişinin zamanını, bilgisini, becerisini ve sermayesini doğru kullanması durumunda yaşamının güzelliklerle dolacağına yorulur.

Rüyada Telefon Gelmesi
   Rüya sahibinin, yaşamının yolunda gideceğine, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, çevresinin hep insanlarla dolu olacağına, dertlerini, kederlerini ve sevinçlerini paylaşacağı kimselerin her zaman kendisi için yardıma hazır bulunacağına delalettir. Kişinin elini uzattığında her zaman ulaşacağı gerçek dostları olacağına yorulur.

Rüyada Telefon Çaldırmak
   Yakın bir zaman içinde ve beklenmeyen bir sebepten ötürü iş kaybı yaşanması demektir. Bir belgenin ya da formalitenin eksik kalması ya da bulunamaması nedeniyle büyük bir gelirin elde edilememesi bunun da psikolojik olarak kişi üzerinde olumsuz etkiler yaratması anlamına gelir. Kişisel hatalardan kaynaklanmayan sadece imkanlar müsaade etmediği için aciz bir durum içinde kalmaya alamettir.

Rüyada Telefon Çalmak
   Rüyada telefon çalmak, rüyayı gören kişinin bir kimsenin özel bilgilerini merak ettiğine delalettir. Örneğin ilgi duyduğu ya da âşık olduğu bir kişinin birlikte olduğu biri olup olmadığını öğrenmek istemesi gibi.

Rüyada Kırmızı Telefon Görmek
   Yakın bir kimsenin araya girmesi ya da çöpçatanlık etmesi sayesinde gelecek hayırlı bir kısmete alamet eder. Bu kişi rüya sahibine hayırlı bir evlilik ya da çıkma teklifi getirecek demektir.

Rüyada Telefon Ekranının Kırılması
   Kişinin, çok iyi şekilde ilerleyen ve iyi kazanç getiren bir işte bir aksilik ve zorlukla karşılaşacağına, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, bu nedenle hayatının zorlaşacağına ve kişinin yarınlarını göremez ve yarınlarından emin olamaz durumlarda kalacağına yorulur.

Rüyada Cep Telefonu Görmek
   İş hayatında atılacak doğru adımlar ve verilecek akıllıca kararlar sayesinde ele daha fazla para geçeceği anlamına gelir. Kişinin daha fazla kazanacağı bir işe gireceğine, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, bu sayede refahının ve varlığının artacağına işaret eder.

Rüyada Cep Telefonu Bulmak
   Kısa süre içinde zengin olmak demektir. Rüyayı gören kişinin çoklu bir iş yapacağına ya da birçok kişiyle bir araya gelerek büyük bir işi tamamlayacağına bu sayede hep birlikte hatırı sayılır paralar kazanacakları anlamına gelir.

Rüyada Telefon Görüşmesi Yapmak
   Hayırlı bir kısmetle vuslata ermeye işaret eder. Kişinin, sabırsızlıkla beklediği bir randevusuna giderek sevdiği bir kimseyle buluşmasına, ailesinden uzaktaysa ailesinin yanına tatile gitmesine, bir askerin teskere ya da gurbetteki bir yakınının gelmesi sayesinde ona kavuşmasına delalettir. Rüyayı gören kişinin çektiği özlem ve hasret bitecektir.

Rüyada Telefon Bozulması
   Kişinin başarırsa ya da altından kalkarsa lüks içinde yaşama fırsatını, planlarının alt üst olması ve şansının yaver gitmeyişi nedeniyle gerçekleşmeyeceğine ve kişinin bu amacına nail olamayacağına alamettir.

Rüyada Telefon Kılıfı Görmek
   Alışveriş yaparak kişisel eksikleri tamamlamaya ve fazladan birşeyler almaya yorulur. Kişi, biriktirdiği ya da kazandığı fazladan parayla lüksü için harcama yapacak, yeni kıyafetler, yeni ziynet eşyaları ya da yeni elektronik eşyalar alacak demektir.

Rüyada Telefon Satmak
   Rüyayı gören kişinin toplumun çok rağbet ettiği bir sektörde lüks tüketime yönelik ticari bir işe gireceğine ve bu işin kendisine düşündüğünden de fazla kazanmayı nasip edeceğine işaret eder. Kişi ticaret adamı (kadını) olacak ve işinde çok iyi satışlar yaparak yüksek kar marjlarına ulaşacaktır.

Rüyada Telefon Ekranının Çatlaması
   Kişinin özel ilişkisinde ya da çok samimi bir arkadaşlık ilişkisinde yaşanacak bazı sorunlara alamettir. Çok sevilen ve iyi geçim halinde olunan kimselerle aradaki birlikteliğin çatırdamasına ve neredeyse kopma noktasına gelmesine delalet eder.

Rüyada Telefon Numarası Yazmak
   Tatsız ya da bir türlü çözülemeyen bir meselenin tatlıya bağlanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendisine düşmanlık ve kin besleyen bir kimseye karşı olgun davranıp, ona karşı hoşgörülü yaklaşması ve adım atması sayesinde hem o kişiyi kazanacağına hem de aradaki bu gereksiz ve can sıkıcı husumeti bitireceğine yorulur. Aynı zamanda, aile büyüklerinin ve yakın arkadaşların ne kadar yararlı olabileceğinin farkına varılacağı ve ilişkilerin sağlamlaştırılacağı anlamına gelir.

Rüyada Telefon Kulaklığı Görmek
   Kimseyle paylaşılmaması ve sadece bir kişinin bilmesi gereken bir şeyin öğrenilmesi anlamına gelir. Kişinin aldığı terbiye gereği başkasıyla paylaşmasının zayıflık ya da boş boğazlık olduğuna inandığı ve bu nedenle içinde gizleyeceği bir gerçeğe hasıl olacağına alamettir. Ayrıca, işlerin sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalınacağına tabir edilir.

Rüyada Telefon Çizilmesi
   Rüyayı gören kişinin layık olduğunun altında bir hayat sürmesi demektir. Yani kişinin yaptığı işe, harcadığı emeğe, döktüğü alınterine, gösterdiği özveriye ve aldığı eğitime karşın kazancının hak ettiğinin çok altında olmasına ve bu nedenle herşeyin azıyla yetinmeye boyun eğmek zorunda kalmasına işarettir.

Rüyada Telefon Hediye Etmek
   Sahipsiz, kimsesiz ya da yalnız kalmış gariban ve çaresiz bir kimseye büyük iyilikler yapılacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bu kişiyi ekmek sahibi yapacak, onu arkadaş ortamına sokacak, ona yer yurt göstererek çevre ve dost edinmesini sağlayacak demektir.

Rüyada Telefon Kablosu Görmek
   Kişinin bir olayın gerçekleşmesini ya da bir kimsenin gelmesini dört gözle beklediğine alamet eder. Kişinin eli telefonda, kulağı da kapıda demektir. Aynı zamanda, gelecek olan haber sayesinde Allah yolunda bazı çalışmalara imza atılacağına, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine ve hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine alamet eder.


MollaCami Tabiri :

Rüyada telefon görmek veya telefon ile konuşmak, haber almaya ve borçlanmaya işarettir.
Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyamda, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak

1 yorum:

  1. Rüyamda cep telefonum titreşimde çalıyordu. Elimi pantolonumun cebine her uzattığımda parmaklarım cebin içine girmiyor cebin kenarından sağından solundan kayıp gidiyordu. Sonuçta ben ne beni arayanı gördüm ne de telefonu cevaplayabildim. Aslında cep telefonu bile görmedim. Sadece cebimdeki titreşim bana telefonum sessizde çalıyormuş hissi verdi.İşin garibi telefonum genellikle sessizde olur ve bu yüzden titreşimde çalar.

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi