Rüyada UĞURLAMAK Görmek

ugurlamak-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada UĞURLAMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada uğurlamak, sıkıntıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına tabir edilir.

Rüyada Asker Uğurlamak
   Uzun zamandan beri askıda bulunan bir işin alınan hayır duaları ve gösterilen sabır sayesinde tamama erdirileceğine, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına ve her daim mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada Yolcu Uğurlamak
   Kısa süre içinde çok büyük karlar elde edilecek ve kişiyi üst mevkilere çıkartacak bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, bu sayede işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına ve varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına alamet eder.

Rüyada Birini Uğurlamak
   Sevimsiz ve istemeyen olaylar yaşanacağına, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına ve işlerin çok uzun bir süre boyunca ters gideceğine rivayet eder.

Rüyada Misafir Uğurlamak
   Birlikte iş yapılan bir kişinin göründüğü gibi bir kişi olmadığının ortaya çıkacağına, bu yüzden ortaklığın bozulacağına ve maddi açıdan büyük zarara uğranacağına yorumlanır.

Rüyada Hacı Uğurlamak
   Güzel günler ve hayırlı olaylar yaşanacağına işaret eder.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi