Rüyada UZAK Görmek

UZAK-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada UZAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada uzak görmek, kısa bir süre için de olsa sevdiklerinden ayrı kalmak zorunda olan rüya sahibinin özlem duygusuyla baş etmekte zorlanacağının ifadesidir. Kendisine yakın olan kimselere olan düşkünlüğe ve aileye karşı aşırı hassas tavırlara yorumlanır. Rüya sahibinin anne ve babasına olan ilgisinin bu dönemde daha da yoğunlaşacağına, onları memnun etmek için var gücüyle çalışacağını ve birlikte daha çok vakit geçirmeye özen göstereceğini işaret eder. Evlilikler için eşlerin aralarında esecek soğuk rüzgarların bir süre daha devam edeceğine alamettir.

Rüyada Uzak Bir Yere Gitmek
   Yalnız kalmak isteneceğine, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine alamettir. Huzura kavuşmak için bulunduğu yerden biraz da olsa ayrılmak isteyen rüya sahibinin, nerede hata yaptığını ve gelecek için, hayallerine kavuşmak için neler yapması gerektiğini, hangi yoldan ilerlemesinin daha doğru olacağını düşünmek isteyeceğini ve bu nedenle inzivaya çekilerek, kendisiyle baş başa kalacağını tabir eder.

Rüyada Uzak Memleketlere Gitmek
   Kişi kendisini uzak memleketlere yolculuk yaparken görüyorsa, bilinmezliklerle dolu bir işe atılacak demektir. Sonunu kestiremeden girilen işlerde başarılı olmak için henüz çok erken olduğuna ve kişinin daha temkinli şekilde davranması gerektiğine de alamettir. Kendisinden çok etrafındaki kişileri önemseyen rüya sahibinin bencil insanlar yüzünden mutsuz olacağını, arkadaşları içinde bazılarıyla ipleri koparmak için girişimlerde bulunacağını da bildirir. İşyerinde disiplininden ödün vermeden, kişilerle araya mesafe koyularak çalışılacağının da işaretidir.


Diyanet Rüya :

Rüyanızda uzak bir yere gittiğinizi görmeniz; süre sonra mevkinizde yükseleceğinize ve iş hayatınızda başarıya ulaşacağınıza işaret şeklinde tabir olunur.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi