Rüyada UZAMAK Görmek

uzamak-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada UZAMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada uzamak, kişinin uzun zamandan beri hayalini kurduğu ve bir türlü ulaşamadığı şeylere yakın bir zaman içinde ulaşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, parasal ve ruhsal olarak çok mutlu ve huzurlu olacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, sevinçli ve hayırlı haberler alacağına ve sağlık sorunlarının yakın zaman içinde şifa bulacağına alamet eder.

Rüyada Boyun Uzaması
   Herkes tarafından sevilen ve sayılan biri olunacağına, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, yeni bir hayata yelken açılacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak destek ve yardım sayesinde mutluluk dolu bir kişi olunacağına ve sorun yaratan ve çeşitli tartışmalara sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına delalet eder.

Rüyada Boyun Uzadığını Görmek
   Sempatik ve sıcak tavırları ile insanların gönlünde taht kuran bir kişi olunacağına, yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına, sevilen kişilerin mutlu olmalarının sağlanacağına, büyük bir karar verileceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine işaret eder.

Rüyada Saçı Uzamak
   Başarı basamaklarının bir bir çıkılacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına tabir edilir.

Rüyada Sakalı Uzamak
   Yardımsever, hayırsever ve hoşgörülü bir insan olunmasından ötürü insanların her zaman destek olduğuna, yapılan iyiliklerin çok büyük sevgi ve saygı olarak geri döndüğüne, kazasız belasız bir ömür sürüldüğüne ve iş hayatına ve başarılara gölge düşürmek isteyen kişilerin uzaklaştırıldığına yorulur.


Diyanet Rüya :

Rüyanızda boyunuzun uzadığını görmeniz; mevki rütbenizin artacağına ilminizin çoğalacağına, devlet işinde çalışan kimsenin rüyasında boyunun uzadığını görmesi; o kimsenin işinde hayır göreceğine ve mevkisinin yükseleceğine işaret eder. Rüyanızda boyunuzun normal şeklinden daha çok fazla uzadığını görmeniz; sizin öleceğinize, rüyanızda boyunuzun gereğinden fazla saldığını görmeniz; ömrünüzün uzun olduğuna, rüyanızda aslında kısa olan boyunuzun normal bir hale geldiğini görmeniz; sizin cimri birisi olduğunuza yorumlanır. Bir başka yoruma göre bir kimsenin rüyasında boyunun anormal bir şekilde uzadığını görmesi; o kimsenin herkesin takdir ve beğenisini kazanarak şöhrete ulaşacağına işaret eder.MollaCami Tabiri :

Rüyada uzadığını gören kimsenin, ilim ve matı artar. Rüyayı gören Devlet reisi ise, saltanatı kuvvetleşir, gidişatı güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder. Bir kimse rüyada boyunun aşırı derecede uzadığını görse, ecelinin yaklaştırma ve bulunduğu rütbeden düşeceğine işarettir.Bir melik rüyada boyunun uzadığını görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur. Rüyada boy uzaması, ömrün uzunluğuna işarettir. Eğer aşın derecede uzarsa, rüyayı görenin ölümüne işarettir. Rüyada kısa olan boyun uzaması, fitneye işarettir. Bazen de cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardıma işarettir.


Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi