Rüyada UZUN Görmek

uzun-en-uzun-adam-tallest-man-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada UZUN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada uzun görmek, görülen nesne veya durumla ilgili yorumlanması gerekir. Genellikle işlerin sürüncemede kalacağı, içinde bulunulan durum her ne ise bir müddet daha süreceği şeklinde yorumlanır. Eğer kişi hastaysa bir süre daha hastalık çekecek, üzgünse, bir müddet daha aynı durum devam edecek anlamına gelir.

Rüyada Uzun Boylu Olduğunu Görmek
   Başarıya alamet olan rüya özellikle kariyer hedefleri olan kişilerin erken yaşlardan itibaren çok yükselebilecekleri bir işe sahip olacaklarını ve maddi olarak imkanlarının artarak kişinin toplumsal açıdan da statü sahibi olmasını sağlayacağı anlamına gelen güzel bir rüyadır. Boyunun uzadığını görmek yoksul kişiler için mevcut maddi durumun iyiye doğru gideceğini ve şansın da yaver gitmesiyle beraber zengin bir yaşam sürüleceğini bildirir.

Rüyada Uzun Yola Çıkmak
   Ömür boyu sürecek bir evlilik gerçekleştirmeye, vefalı ve vicdan sahibi çocuklara sahip olmaya, uzun ömürlü ve sağlıklı bir kişi olarak mutlu bir hayat sürmeye işarettir. İş için çıkılacak önemli seyahatlere veya birkaç sene aileden uzakta kalıp hasret çekmeye de işaret eden rüya, yabancı biriyle evlenmeye ya da sevdiği ile arasına mesafe girmesi yüzünden kişinin üzüntü duyacağına da yorumlanır. Uzun yola çıkmak kişinin hiç aklında olmayan işlere girişeceğini de bildirir.

Rüyada Uzun Saç Görmek
   Mutlulukla dolu ve sağlıklı uzun bir ömre sahip olunacağını bildiren rüya, varlıklı bir hayata sahip olarak kişinin dert ve kederden uzak bir hayat süreceğine alamet eder. Uzun saç gören bekar erkekler çok güzel bir bayanla evlenirler. Bekar bayanlar için kısmetlerinin çokluğuna ve iyi bir evlilik yapılacağına yorumlanır.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi