Rüyada UZUV Görmek

uzuv-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada UZUV Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada uzuv görmek, rüyayı gören kişinin, eş, dost ve akrabalarına işaret eder. Rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin çok yakın bir zaman içinde biraraya geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Uzuv Kaybı Görmek
   Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerden biri ile yaşayacağı bir sıkıntı yüzünden çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına ve başarı üzerine başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada Uzuv Kopması
   Rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda çok kötü ve üzüntü verici bir durumla karşı karşıya kalacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yaptığı hatalardan ders alacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine ve hayattan daha çok tat almaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Uzuv Kesmek
   Rüyayı gören kişinin, kötü durumlar ile karşılaşacağına, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, bu sayede çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kopmuş Uzuv Görmek
   Rüya sahibinin, beklemediği bir anda karşılaşacağı sorunlardan ötürü çok zor günler geçireceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına ve hiç denemediği bazı işlere girip başarı kazanacağına alamet eder.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında herhangi bir uzvunun yaralı ya da kesik olduğunu görmesi; o kimsenin yakın akrabalarından birisinin bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.MollaCami Tabiri :

Rüyada herhangi bir uzvun yaralı veya kesik olduğunu gören kimse, yakınlarından birisini kaybeder.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi