Rüyada VAHŞİ HAYVAN Görmek

vahsi-hayvan-hayvanlar-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.COM

Rüyada VAHŞİ HAYVAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada vahşi hayvan görmek, rüya sahibinin fıtratında olan ve zaman zaman ortaya çıkan kötü davranışlara ve sinirli tarafına delalet eder. En olmadık anlarda yaşanan sinir patlamalarına ve çare bulunamayan hastalık aşamasına gelen umutsuzluk ve endişe durumun işaret eder. Rüyayı gören kişide yaşanan, stres ve korku kaynaklı ruhsal hastalıklara da yorumlanır.

Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak
   Rüyada vahşi hayvan avlamak, yapılan işlerde verilen emeğin karşılığından daha fazla para almaya ve açgözlü olmaya delalettir. Rüyayı gören kişinin, eş dost arasında ve iş hayatında türlü yalanlar söylediğini, olmadık yere insanlarla arasında sorun çıkardığını ve bu durumun uzun vadede düzeltilemeyeceğini işaret eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Saldırısına Uğramak
   Rüyada vahşi hayvan saldırması, hayvan saldırdığını görmek, hayatta sıkıntılı bir döneme girildiğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına yorumlanır. Rüya sahibinin, ailevi sorunlarının, iş hayatını da etkileyeceği ve ileride daha büyük ve geri döndürülemez sonuçlara yol açacağı anlamına gelir. Anne baba tarafından gelecek acı bir habere, uzun süreli bir mekan değişikliğine, yaşanacak parasal sıkıntıların çözülememesine ve çok yakındaki birisinden görülecek ihanete de delalet eder.

Rüyada Zebra Görmek
   Rüyada zebra görmek, iş hayatında ve sosyal hayatında yeni şeyler denemeye, etraftaki insanları da teşvik etmeye ve yeni yeni şeyler üretmeye delalettir. Etkili bir kişiliğe sahip olan rüya sahibinin, gireceği yeni iş kollarında göstereceği başarıya ve duyulan endişenin yersiz olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Zebraya Bindiğini Görmek
   Rüyada zebraya bindiğini gören kişinin, çalışma hayatında sürekli yeni arayışlar içinde olduğunu ve zaman zaman gereğinden fazla stres yaparak kendisini yıprattığını işaret eder. Rüyayı gören kişinin, sürekli yenilik üreten ve etrafındaki insanları da bu yönde seçen bir kişi olduğuna yorumlanır.

Diyanet Rüya :

Rüyada arslan, kaplan ve kurt gibi vahşi hayvanların görülmesi; rüya sahibinin etrafının düşmanlarla kuşatılmış olduğuna işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir vahşi hayvana binerek onu istediği gibi yönettiğini görmesi; o kimsenin günahlardan kurtulacağına, eğer hayvanın itaat etmediği görülürse, o kimsenin gün ha gireceğine delalet eder. Rüyanızda vahşi hayvanlardan birinin evinize girdiğini görmeni sizin İslam'a uymayan birisi ile arkadaşlık kuracağınıza, eğer giren hayvanın avlanarak öldürüldüğünü görürseniz; bu takdirde sizin mal ganimete nail olacağınıza işaret eder. Rüyanızda size avlanmış bir hayvan gönderildiğini görmeniz; sizin zahmet ve sıkıntı çekmeden para kazanacağınıza, rüyanızda vahşi hayvanı kestiğinizi görmeniz; sizin yabancı birisiyle meşru olmayan bir ilişkiye gireceğinize, rüyanızda vahşi bir hayvanınız olduğunu görmeniz; hayırsız kimselerle arkadaşlık kuracağınıza delaletle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında vahşi bir hayvanı olduğunu görmesi; o kimsenin eline mal ve ganimet geçeceğine, kişinin rüyasında avını elinden kaçırdığını görmesi; o kimsenin bir şey elde edemeyeceğine, kişinin yanında vahşi bir hayvana yem ve su verdiğini görmesi; o kimsenin cahil insanlara hizmet edeceğine, bir kimsenin rüyasında vahşi hayvanlardan birisinin kendisine alıştığını görmesi; o kimsenin hayır ve mükafat elde edeceğine yorumlanır.İhya Rüya Tabirleri :

İnsanın can düşmanı olan nefsine ve onun hilelerine delalet eder. (Hangi vahşi hayvan görüldü ise, o maddeye bakılmalıdır.)


Etiketler; havvanları, hayvanlarından, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

2 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil
  2. rüyamda fındık bahçesine giren bir vaşak gördüm,önce umursamadan yoluma devam ettim sonra vaşak aslan gibi bir hayvana dönüştü fakat ben uzun bakmadım sadece dönüştüğünü fark ettim ve bana ismimle seslenmeye başladı (hani kaçma tarzında) sonra ben hiç arkama bakmadan onun benim korktuğumu farkedim peşime düşmesini beklemeden kaçmaya başladım eski bir eve sakalandım,eski evimizin kapı kenarında bir boşluk vardı ve ben kapıyı kapattığımda boğa tarzı bir hayvan boynuzlar orak şeklinde uzun ve sivri bir hayvan olduğunu gördüm sonrada uyandım

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi