Rüyada VAZGEÇMEK Görmek

vazgecmek-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada VAZGEÇMEK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada vazgeçmek, hayal dünyasından uyanmanın delaletidir. Özellikle bugüne kadar gerçeklere gözlerini kapatarak yaşamış kişilerin bir anda uyanacaklarını, yaşadıkları bir olayın akabinde tüm hayatlarını mercek altına alacaklarını ve ayakları yere sağlam basan idealler peşinde koşacaklarını ifade eder. Vazgeçilen nesnenin, kişinin ya da durumun hatırlanması rüyanın yorumunu da etkileyeceğinden önemlidir. Genel manada ise pek çok farklı yorumu söz konusudur. Vazgeçtiğini gören kişiler hasta iseler, yaşama sevinçleri azalır ve tedaviye karşı olurlar veya tedavi olsalar bile iyileşmek istemezler. Hayattan elini eteğini çekmek anlamına da gelen rüya, umutsuzluk yaşamak, hep aynı noktada kalmak ve yerinde saymak şeklinde de tabir edilir. Duygusal açıdan yanlış seçimler yapılacağını ve şu anki mevcut ilişkinin çok uzun süre devam etmeyeceğini alamet eder.

Rüyada Evlenmekten Vazgeçmek
   Nikah masasında iken evlenmekten vazgeçtiğini görmek kişi için çok hayırlı bir işe alamettir. Sonu iyi gibi görünse de kişiyi üzecek olan bir gelişmenin yarım kalması sonucunda yakın gelecekte kişinin daha mutlu olacağı alternatiflere sahip olacağını bildirir. Yaşlı kimseler için eşleriyle aralarında soğuk rüzgarlar eseceği anlamına gelirken, genç kimseler için evliliklerinde her zaman birbirine bağlı kalacaklarına ve aralarındaki sevginin her daim artacağına yorumlanır.

Rüyada Sevdiğinden Vazgeçmek
   Sevdiği insandan vazgeçen kişi gerçek hayatta da sevdiği insanla kavuşamayacak demektir. Yanlış sözler, kötü davranışlar veya sevilen kişiye karşı anlayışsız olmak neticesinde aradaki saygının biteceğini, sevilen kişi tarafından terkedileceğini ya da araya aile engeli gireceği için bu ilişkiyi daha ileri boyutlara taşımanın imkansız hale geleceğini de tabir eder.

Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi