Rüyada AĞLAYAN BİRİNİ Görmek

ağlayan-aglayan-biri-birini-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada AĞLAYAN BİRİNİ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ağlayan biri, yardım isteneceğinin alametidir. Yakın akrabalardan veya kardeşlerden gelecek önemli bir yardım çağrısına karşılık verecek olan rüya sahibinin işleyeceği sevaba ve sonrasında duyacağı vicdani rahatlığa alamettir. Ağlayan biri yüz güldürecek bir haber veya olay yaşamak, başkalarının sevinçlerine ortak olmak anlamına da gelir. Kendisiyle yakınlık kurmak isteyen birisiyle tanışmak, özellikle bekar bir hanım veya beyle ahbaplık kurmak ve yakınlaşmak anlamına da gelir. Kişinin çevresinde bazı değişiklikler yaşayacağının işaretini de veren rüya, özellikle sosyal hayatta olan farklılıklar sonrasında kişinin hayata bakış açısını değiştirecek macera dolu günlerin başlayacağına, yeni ufuklar hedefleyen kişinin bu amaçlar doğrultusunda rota değiştireceğini ve yenilik yapmak isteyeceğini de bildirir.

   Rüyada ağlayan birini görmek, ferahlamaya, hafiflemeye, tazelenmeye, can bulmaya, yeniden umutlanmaya ve hayaller kurmaya işaret eder. Rüyasında ağlayan birini gören kişinin hayatında mutluluk üstüne mutluluk yaşanacak demektir. Rüyayı gören kişinin başarıları artacak, kişi düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulmanın yollarını bulacak, yeni kazanç kapılarına ulaşacak, hayatını da düzene sokacaktır diye tabir edilir. Kötü günlerin geride kalacağına ve yaşanan mutsuz günlerin unutulacağına alamet eder.

Rüyada Ağlayan Birini Teselli Etmek
   Rüya sahibinin bir kimsenin mutlu olmasına vesile olacağı anlamına gelir. Kişi çevresinde başı dertte olduğu içinde zor durumda kalmış birine el uzatacak, onun kendisi sayesinde kurtuluşa ulaştığını görerek kendisi de onun mutluluğuna ortak olacak demektir.

Rüyada Ağlayan Birini Duymak
   İlerlemeye, yükselmeye, makam ve rütbe sahibi olmaya, helal yollardan ekmek yemeye ve makbul olan işlerden dünya malı sahibi olmaya rivayet edilir. Hayatın rüya sahibi için güzel sürprizler hazırladığına ve artık yüzünün gülmesine izin vereceğine yorulur.

Rüyada Ağlayan Erkek Görmek
   Rüyayı gören kişinin çevresindeki erkek bir kimse sayesinde şifa bulacağına, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine işaret eder.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek
   Rüya sahibinin ailesinden, arkadaşlarından ya da komşuları arasından olan bir kadın eli ile gelecek hayır sayesinde hayatını düzene sokmayı başaracağı, iş ve ekmek sahibi olacağı, geçimini tek başına sağlar hale geleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

   Rüyayı gören kişinin çevresinde yaşanacak güzel ve hayırlı olaylar sayesinde sevineceğine ve sevdiklerinin güzel haberlerini alarak çok mutlu olacağına delalet eder. Rüya sahibinin başkaları adına mutlu olmasına ve heyecanlanmasına, onların sevincini kendi sevinci bilmesine vesile olacak gelişmelerin meydana geleceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ağlayan Birini Susturmak
   Kendisine ait iş yeri olan ve himayesinde işçiler çalıştıran kişilerin mevkilerini fazlaca önemsemelerinden, kendilerini çalışanlardan üstün görmelerinden dolayı aşırı kibirli bir tutuma gireceklerini ve günaha düşeceklerini, çalışanlara zulmederek veya aşırı baskıda bulunarak o kimselerin beddualarını alacağını alamet eder. Bu rüya kişinin ahiret hayatını hiçe sayarak sadece dünyadaki yaşamına odaklanması sonucunda daha sonraları zayıflayan iman gücünü toparlamakta güçlük çekeceğine, pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine işarettir.

Rüyada Ağlayan Birini Güldürmek
   Kişi için cennetin kapılarını aralayacak çok güzel bir sevap işlemeye, gelişmeler yaşamaya, pek çok insanın duasını alacak hayırlarda bulunmaya alamettir. Vicdanı ile hareket eden rüya sahibinin çizgisinden asla ödün vermeden yaşayacağını, manevi değerlerine de, dini inancına da her fırsatta ve koşulda sahip çıkacağını bildiren çok güzel, hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, Süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gerçek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi