Rüyada BİRİNİN AĞLADIĞINI Görmek

birinin-ağladığını-agladigini-ağladiğini-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada BİRİNİN AĞLADIĞINI Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada birinin ağladığını görmek, mutluluk ve sevinç olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, sıkıntılarının biteceğine, kazancının artacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine işaret eder. Rüyada birinin ağladığını görmek, şen kahkahalarla gülmeye, ferahlamaya, rahatlamaya, hafiflemeye, hayallerine kavuşmaya, stresten uzaklaşmaya ve güzel günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek
   Rüyada arkadaşının ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin o arkadaşının sevineceği haberler alacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek
   Rüyada ağlayan birini görmek, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağı, kendisine uğur getirecek işler yapacağı, çevresinin kendisine hayır getirecek kimselerle dolacağı, başarıya giden yollarının açılacağı ve hayatındaki aksiliklerin de ortadan kalkacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek
   Rüyada ağlayan kadın görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, yenileneceğine, tazeleneceğine, yeniden can bulacağına ve yaşam enerjisine kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin neşeli ve kıpır kıpır olacağı günlerin yaklaştığı ile yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Ağladığını Görmek
   Rüyada ölmüş birinin ağladığını görmek, o kişinin ruhunun rahat olduğuna, mezarında rahat uyuduğuna, dünyadan ayrılırken içi rahat şekilde gittiğine ve dünya yaşamından yana gözünden hiçbir şeyin kalmadığına işaret eder.

Rüyada Ağlamak
   Rüyada ağladığını gören kişi gerçek hayatında sevinç gözyaşları dökeceği kadar güzel bir haber alacak ya da böyle bir olay yaşayacak demektir. Bu rüya tam tersi şekilde tabir edilir ve rüyasında ağladığını gören kişinin güleceğine tabir edilir.

Rüyada Ağladıktan Sonra Gülmek
   Rüyada ağladıktan sonra güldüğünüzü görmeniz, hastalıktan sonra şifa bulmaya işarettir. Bu rüyayı gören kişi ağladığı miktarca büyük ya ada önemsiz bir hastalığa tutulur. Bu hastalığı bir süre çeken rüya sahibi daha sonra şifa bulur ve eski sıhhatine kavuşur.

Rüyada Allah İçin Ağlamak
   Rüyasında Allah’ın sevgisinden veya korkusundan dolayı ağlayan kimse, dünya hayatında daima iyi bilinen hayırlı bir kişi olur. bu rüya oldukça hayırlıdır. Kulluk anlamında derecenizin yükseleceğine, günahlardan sakınıp hidayete ereceğinize yorulmaktadır. Bu rüya aynı zamanda Allah’tan gelecek bir yardıma her anlamda mutluluğa ve sıkıntılardan uzaklaşamaya da işaret eder.

Rüyada Gözyaşı Olmadan Ağlamak
   Rüyada ağladığını ama gözlerinden yaş akmadığını gören kimse bazı sıkıntılar çeker. Bu rüya sizin herhangi bir konuda zarar edeceğinize veya iyi olarak gördüğünüz bir havadisin aslında sizin için şer oluğu anlamına gelmektedir. Rüyada göz yaşı dökmeden ağlayan kimse kendi akrabalarından gelecek bir kötülük sonucunda üzülür ve sıkıntı yaşar.

Rüyada Sessizce Ağlamak
   Rüyada sessizce ağlamak iyi ve güzel yorulan bir rüyadır. Herhangi bir sıkıntınız, derdiniz, üzüntünüz varsa bu rüya yakında tüm hepsinden kurtulup rahata ereceğinize ve bundan sonra rahat, güzel ve konforlu bir hayat süreceğinize işarettir. Bazı alimler içinse bu rüya, günahlardan pişmanlığa ve tövbeye, hataya düştükten sonra tekrar doğru yolu bulmaya yorulmaktadır.

Rüyada Saçı Başı Yolup Bağırarak Ağlamak
   Bu rüya genellikle güzel yorulmaz. Sizin dünya hayatında toplumun içinde rezil olmanıza veya gerçekte de sıkıntıya düşmenize yorulur. Bazı tabirciler için bu rüya, gören kişinin sıkıntı yaşamasına, günah işlemesine, doğru yola eriştikten sonra sapkınlık yapmasına, hatalardan dönmeyip işlediği günahlara devam etmesine işarettir.

Rüyada Ağlarken Gözlerden Kan Akması
   Rüyada ağlayıp gözyaşı yerine gözlerinden kan geldiğini gören kimse, günahlarına en kısa zaman içinde tövbe etmelidir. Bu rüya uyarıcı mahiyeti olan bir rüyadır. Kişinin yaptığı hatalardan dönmesi ve işlediği günahlardan tövbe edip aynı hataları bir daha tekrarlamaması gerektiğini hatırlatır. Bazen de bu rüya boş işlerle uğraşıp doğru yoldan ayrılmaktır.

Rüyada Ölen Biri İçin Ağlamak
   Rüyasında ölen birisi için ağlayan kişi, o kimseden zarar görür. Bu rüya eğer öleni tanıyorsanız onun yüzünden zarar etmeye, onun çıkardığı fitne sonucunda toplum içinde küçük düşmeye işarettir. Bazen de bu rüya o kişinin günah işlemesine, dünya hayatında bazı kötü yollara girmesine yorulmaktadır. Rüyada ölen bir idareci için ağladığını görmek, o kişi bir vali, kaymakam gibi yüksek mertebede bir adamsa, ondan tüm halkın sıkıntı çekeceğine ve o idarecinin insanlara eziyet edeceğine delalet eder.

Rüyada Ağlamaktan Gözlerin Yaşla Dolması
   Rüyada ağlamaktan gözlerin yaşla dolup yanaklardan süzülmemesi, geçiminizi helal yollardan kazanacağınızın ve her işinizde başarılı olup güzel bir isimle anılacağınızın göstergesidir. Bu rüya genellikle iş hayatındaki başarılara işaret etmektedir. Rüyada yanaktan süzülmeden göz pınarlarında toplanan gözyaşları güzel geçime, nimetlerin artmasına ve iyi bir adamdan size ulaşacak ihsana işarettir.

Rüyada Gözyaşının Sıcak Olması
   Rüyada sıcak gözyaşı keder ve üzüntüdür. Bu rüya sizin yakın zamanda birtakım sıkıntılar çekeceğinizin göstergesidir. Sıcak olmayan gözyaşı ise tam tersi ile yorulur. Bu rüya ise sevinç, mutluluk, esenlik ve gönül ferahlığıdır.

Rüyada Kuran Dinlerken Ağlamak
   Rüyada Kuran dinlerken ağlayan kişiye hem dünya hem de ahiret hayatında birçok nimet erişir. Bu rüya günah işlemeden ve isyan etmeden geçecek bir ömre işrettir. Bu rüyayı gören kimse hayatı boyunca dinin emirlerin aykırı hareket etmez ve daima yasaklara, helal ve haramlara dikkat ederek yaşar.

Rüyada Gözden Gözyaşlarının Akması
   Rüyada ağlayıp gözlerinden bir sürü gözyaşının çıktığını gören kimse ferahlayarak tüm sıkıntılarından kurtulur. Bu rüya genellikle tersi ile yorulur. Dünya hayatında güleceğinize ve sevineceğinize daima ferah ve rahat bir hayat süreceğinize işarettir.

Rüyada Gözyaşı Görmek
   Rüyada görülen gözyaşı rahmet ve inecek yardımdır. Bu rüya genellikle derdi olanların yakın zamanda bu dertlerinin bitip rahata kavuşacaklarının bir işaretidir. Rüyada gözyaşı döken kimse, işlediği günahlara pişman olur. Eğer sürekli hata yapan, doğru yoldan sapmış bir kimse bu rüyayı görse en yakın zamanda tüm hatlarına pişman olacağına ve her anlamda daha güzel bir hayat süreceğine yorumlanabilmektedir.

Rüyada Bağırarak Ağlamak
   Rüyada bağırıp çağırarak ağlamak genellikle iyi yorulmaz. Böyle bir rüya gören kimsenin başına bir musibet gelir. Genellikle rüya sahibinin ya da çevresindeki kişilerin başına gelecek musibet, sıkıntı anlamına gelen bu rüya gerçek hayatta eğlenmeye, kalabalık ve gürültülü ortamlarda bulunmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Gözyaşı Yerine Toprak Biriktiğini Görmek
   Rüyasında ağladığını ve gözlerinden yaş yerine, toz, toprak gibi maddelerin biriktiğini gören kimse, ne kadar toprak birikmişse o nispette mal kazanır. bu rüya genellikle para pul olarak yorulur. Böyle bir rüya gören kişi eğer maddi sıkıntıları varsa en kısa zamanda eli bollaşarak zenginleşir. Bazı alimlere göre ise bu rüya servet ve ganimettir.

Rüyada Ağlamadığı Halde Gözyaşı Döktüğünü Görmek
   Rüyada ağlamadığı halde gözyaşı döken kimse, çevresinden rencide edici sözler duyar. Bu rüya sizi çekemeyen bazı insanların saldırısına uğracağınızın ve onların hareketleri ile rencide olacağınızın göstergesidir. Bazen de bu rüya kişinin başına gelecek musibete, bir kimsenin elinden ulaşacak kötülüklere de yorulabilmektedir.

Rüyada Gözyaşlarının Gözlerini Acıttığını Görmek
   Rüyada gözyaşlarının gözlerini acıttığını veya kaşındırdığını gören kimse eline geçen her parayı biriktirerek bir müddet sonra bir sürü mal ve mülke kavuşur. Bu rüya bazen de verdiğiniz sırların ifşa edileceğine kendisine güvendiğiniz birinin tüm sırlarınızı yayıp sizi zor durumda bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada Güneşten Dolayı Gözyaşı Gelmesi
   Rüyada güneş ışınlarından dolayı gözlerden gelen yaş, o güneş neyin sembolü ise oradan gelecek zarardır. Eğer güneş bir insanın sembolü ise o adamdan büyük bir kötülük görürsünüz. Eğer güneş iş hayatının sembolü ise çalışma hayatınızda bazı başarısız neticeler alırsınız. Güneş, aileden bir ferdin sembolü ise o kişinin başına gelen tatsız bir hadise kısa süreli bir sıkıntı yaşatır.

Rüyada Karşılıklı Ağlamak
   Rüyada karşılıklı ağlamak eğer beraber ağlanılan kişi tanınıyorsa ondan fayda görmeye, onun elinden ulaşacak bir hayra ve güzelliğe işarete der. Bu rüya sevdiğiniz bir insanla geçireceğinizi, bol bol gülüp eğleneceğiniz güzel zamanlardır.

Rüyada Camide Ağlamak
   Rüyada camide ağlayan kişi, tamamen dine yönelerek dünyevi arzu ve istekler peşinde koşmaktan vazgeçer. Bu rüya gören kişi için hayırlıdır. Sizin yakın zamanda tüm günahlarınıza tövbe edip doğru yolu bulacağınıza işarettir.

Rüyada Namazda Ağlamak
   Bu rüya iki şekilde yorumlanır. Eğer namazda dünyevi işler için ağlıyorsanız, yakında size bir sıkıntı ulaşır veya kendinizi dünyaya tamamen kaptırır uhrevi alemden ve maneviyattan uzaklaşırsınız. Eğer namazda ahiret ve Allah korkusu ile ağlıyorsanız bu rüya her anlamda işlerinizin yolunda gitmesine, daima mutlu ve ferah bir ömür sürmenize ve her anlamda sıkıntıdan kurtulmanıza işarettir.


Etiketler. agladigini, ağladığını, ağladiğini, agladıgını, aglanmasi, ağlanması, aglandiginin, ağlandığının, ağladığının, agladiginin, ağladığımı, agladigimi, ağladığımın, agladigimin, aglamak, aglama, ağlama, ağlanmasi, aglanması, aglamasi, ağlaması, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, Süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gerçek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi