Rüyada CD Görmek

cd-compact-disc-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada CD Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada cd görmek, rüyayı gören kişinin daha iyi şartlarda yaşama hayali içinde olduğuna, rahatını, konforunu ve lüksünü arttırmak için çabaladığına, alım gücünün artması ve maddi olanaklarının da çoğalmasına yönelik çalışmalar yaptığına ve bunun mücadelesi içinde olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin dilediğini daha rahat almak, dilediğini daha kolay yemek ve dilediğini de istediği anda giymek için nefes tükettiğine ve alın teri döktüğüne alamet eder.

Rüyada Cd Almak
Rüyayı gören kişinin varlıklı kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin refah düzeyinin çok yüksek olduğuna, kendi işinin patronu olduğu için önemli miktarlarda kazanç elde ettiğine ve bunun da ayrıcalığını yaşadığına tabir edilir. Bolluk, bereket, zenginlik, neşe ve zevki sefa içinde geçecek bir hayatı işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birinden Cd Almak
   Rüyayı gören kişinin soylu, varlıklı, güçlü kuvvetli, adı ve sözü geçen, çevresi geniş bir kişinin desteği sayesinde işe kavuşacağına ve rızık elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatının çok daha kolay ve zevkli hale geleceğine alamet eder.

Rüyada Cd Kırmak
   Rüyada cd kırmak hiç iyi değildir çünkü bu rüya şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yanlış işlere atılacağına, sonunda maddi zarara gireceğine, fakirleşeceğine, zor durumlara düşeceğine ve karnını dahi doyuramayacak hallere geleceğine delalet eder.

Rüyada Cd Çalar Görmek
   Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse bir eli yağda bir eli de balda olacak bir hayatı olacağına, sahip olduğu imkanlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kırık Cd Görmek
   Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin azalması nedeniyle rızkının ve kazancının da düşeceğine delalet eder ve melanet olarak tabir edilir.


Etiketler; compact, disc, kompakt, disk, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi