Rüyada CENİN Görmek

cenin-insan-yavrusu-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada CENİN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada cenin görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır, sürprizlere, müjdeli ve hoş olaylara işaret eder. Rüya sahibi için yeni başlangıçlar, fayda getirecek adımlar ve sonu mutlulukla bitecek kararlar anlamına gelir. Yani yenilik ve güzellik olarak tabir edilir. Rüyada cenin görmek, rüya sahibinin hayalleri ve planları olduğu şeklinde yorumlanır. Cenin bunun sembolüdür ve hayallerin de, planların da, isteklerin de zamanı geldiğinde bir bir gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Bunun için sadece sabır ve zaman gereklidir.

Rüyada Cenin Düşürmek
   Rüyada cenin düşürdüğünü gören kişinin gurbete gideceği yorumu yapılır. Rüya sahibi, bir süre başta ailesi olmak üzere, sevdiği herkese ve her şeye hasret kalacak, bu nedenle özlem dolu ve sıkıntılı günler yaşayacak demektir. Bu ayrılık rüya sahibini bir hayli yıpratacaktır.

Rüyada Ölü Cenin Görmek
   Rüyasında ölü cenin gören kişi hem iş hayatında hem de özel hayatında bazı hayal kırıklıkları yaşayacak ve bu durumdan çok etkilenecektir. Rüya sahibi yaşadığı hüsranın verdiği olumsuz etki nedeni ile bir süre umutsuzluğa düşecek ve mutsuz olacaktır.

Rüyada Bebek Görmek
   Rüyada bebek görmek hayatın iyi yönde gelişmeler göstereceğine yani tatsızlıkların, sıkıntıların, sorunların ve dertlerin biteceğine ve hayatın yavaş yavaş düzene gireceğine işaret eder. Mutluluk verici olayların yaşanmasına delalet ettiği gibi şansın da geleceğin de parlak olması anlamına gelir.

Rüyada Ölü Bebek Görmek
   Rüyada ölü bebek görmek iyi değildir. Kötü şans ve kötü haber anlamına gelir. Rüya sahibi için sonu görünen olaylara ve bazı kimselerle vedalaşmaya işaret eder. Ayrılıklar ve bitişler şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Konuşan Bebek Görmek
   Bir kişi rüyasında henüz doğduğu halde bir bebeğin konuştuğunu görürse, şans kendisinin yüzüne gülecek demektir. Çünkü kısmet anlamına gelir ve mutluluğa delalet eder.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında bir kadının bir cenin düşürdüğünü görmesi; o kimsenin bugünlerde derin bir üzüntünün tesiri altında kaldığından dolayı elinin hiçbir işe kalkmayacağına ve bunun içinde birtakım zararlara uğrayacağına delalet eder.


Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi