Rüyada CİNAYET Görmek

cinayet-cınayet-cinayeti-cınayetı-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada CİNAYET Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada cinayet görmek, zorluğa ve zahmete düşmeye tabir edilir. Rüya sahibi yanlış bir söz söylemek, hatalı bir iş yapmak ya da kötü işlere bulaşmak suretiyle meşakkatli günler geçirecek, hayatı ve düzeni bozulacak, maddi sıkıntılar yaşayacak demektir. Rüyada cinayet görmek, şansın, kısmetin ve gelir kapılarının bir süre kapanması ve bu neden de kişinin yokluk içine düşüp, psikolojik olarak büyük zarar görmesine delalet eder. Rüya sahibi için yıpratıcı bir dönemin yaklaştığı söylenebilir.

Rüyada Cinayet İşlediğini Görmek
   Rüyada cinayet işlediğini gören kişi, kendisine ileride maraz çıkarıp, başına dert olacak bir girişim de bulunacak, ilk zamanlarda ses seda getirmeyecek olan bu durum daha sonra büyük gürültülere ve patırtılara neden olacaktır. Bu rüya bazen de rüya sahibinin ideallerine yaklaşmasına delalet eder.

Rüyada Cinayete Tanık Olmak
   Rüyada cinayete tanık olmak, rüya sahibinin hal ve hareketlerine biraz dikkat etmesi yani kendisine çeki düzen vermesi gerektiği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bu aralar gerekli gereksiz her yerde fikir beyan ediyor ve herkesle muhabbet kuruyor olabilir. Bu rüya, kişinin bu tutumdan biraz geri durması gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Adam Öldürmek
   Rüyasında adam öldürdüğünü gören kişi, kibrinden, zaaflarından, hırsından ve kininden kurtulacak, hayata ve insanlara karşı daha samimi olacak ve alçak gönüllü şekilde hayatına devam edecektir. Büyük değişim anlamına gelir ve rüya sahibinin içindeki kötülüğü öldürmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada Hayvan Öldürmek
   Rüyasında bir hayvanı öldürdüğünü gören kişi, günaha girecek demektir. Gerçek anlamda da bir hayvana kötülük etme teşebbüsünde bulunursa Allah katında çok büyük bir günahkar olacak, ne kadar tövbe etse de sadaka verse de o canın ahından kurtulamayacaktır diye yorumlanır.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Rüyada bir cinayet işlediğini gören mahzurlu bir işe girer. bazen bu rüya, maksadına ve arzusuna nail olmaya delalet eder. Hacda ihramda bulunan kimsenin bir av cinayeti yaptığını görmesi, uyanıklıkta o hayvanın mislini ödemeye mecbur olmasına delalet eder.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında bir başkasının öldürüldüğünü görmesi; uzun süredir kaybolduğu sanılan bir yakınından haber alacağına, kişinin rüyasında kendi gözleri önünde birisinin öldürüldüğünü görmesi; o kimsenin istikbalde çok önemli olaylarla karşı karşıya kalacağına delalet eder. Bir kişinin rüyasında bir başkasını öldürdüğünü görmesi; eğer öldürdüğü kişiyi tanıyorsa ona çok büyük bir iyilik yapacağına, eğer öldürdüğü kişi tanımıyorsa yaptığı bir haksızlıktan dolayı büyük bir nedamet duyacağına yorumlanır. Kirmani'nin yorumuna göre: Rüyada cinayet görülmesi haramla yorumlanır. Kişinin rüyasında öldürüldüğünü görmesi; ömrünün uzun bacağına, bir başkasını öldürdüğünü görmesi; eğer o kişiyi tanıyorsa, ömrünün uzun olacağına, bir kimsenin rüyasında cinayet işleyen bir kişinin korkup kaçtığını görmesi; o kimsenin haram bir malı satın alacağına, kişinin rüyasında bir cinayetten dolayı tutuklandığını görmesi, o kimsenin yetim malı yiyeceğine delalet eder.İhya Rüya Tabirleri :

Mahzurlu iş yapmaya, İhramlı iken ihram yasağını işleyerek cinayet işlediğini (bir canlıyı öldürdüğünü) görmek, uyanıkkan ber kurban bedeli kadar bir ödeme yapmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Öldürmek.)


Etiketler. cınayet, cınayetler, cınayetlerı, cinayeti, cınayetı, cinayetleri, cinayetler, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, Süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gerçek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak

1 yorum:

  1. Rüyamda bir adamla beraber bir kadını evde öldürüyorduk sonra apartmandan çıkıyoruz ama amaprtmanda kalabalık biz üst kattan alaya iniyoruz asansörle 2.kata bastığımı gördüm polisler gelirse karşılaşmayalım diye sonra aşağı iniyoruz çay pasta ikramları var çayı bardaktan bardağa boşalıyorum dışarı sıgara içmeye gidiyorum tam kafamı çeviriyorum polisler hemen arkadaşımı çağırıp uzaklaşmaya çalışıyorum hafif hafif koşuyoruz sonra ayrılıyoruz ben bir kuaförde zinaya şahit oluyorum adam bir tanıgımın ablasını aldatıyor sonra orada bir kavga çıkıyor bu sırada dışarda seri cinayet işlenmiş sonra kavgada o zina eden adamı arkadaşım karnına bıçağı saplamak üzereyken görüyorum fakat Bi anda herşey değişiyor denizde görüyorum kendimi o aldatan adamın çocukları da var yüzen balıklar vardı ben bir kez dalıp çıkıyorum sonra yürüyorum yanımda bir kız çocuğu var yüzen yatakta da bir bebek onu itiyoruz denizde kenara gönderiyoruz sonra denizde yürüyerek karşıya geçen bir gelin damat var fakat bu gelin 3 memeli danat ise 3 bacaklı karşıda da yüksek yüksek binalar var sonra ben arkadaşımın ablasını kuaföre götürüp burayı biliyor musun iyi bak buraya diyorum ama aldatıldığını söyleyemiyorum o sanki anlıyor biraz gözü doluyor ve yine diyorum bu kadar

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi