Rüyada ÇIPLAK BİRİNİ Görmek

ciplak-çıplak-birini-sekilde-şekilde-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada ÇIPLAK BİRİNİ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çıplak birini görmek, kişi için ayıplanacak, başkaları tarafından ötelenmesine neden olacak bir olay yaşaması anlamına geldiği gibi, yalan söylemek zorunda kalacağı bir sıkıntıya da alamet eder. Tanımadığı birini çıplak görmek iş yerinde yaşanacak tatsız olaylara ve vuku bulacak haksız kazançlara delalettir. Kişinin sonradan çok pişman olacağı sözler söylemesine, kendini alçaltacak olaylara gireceğine yorumlanır. Bekar bir kadının çıplak birini görmesi kendini gama ve üzüntüye boğacak bir hareket yapacağına, kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Çıplak Bir Kadın Görmek
   Tanınan bir kadını çıplak gören erkeğin hayatında birden fazla kadınla gönül ilişkisi olur ve evli bir erkek bu şekilde rüya görürse, gayrimeşru ilişkisi nedeni ile evliliğini tehlikeye düşürür. Bir kadının başka bir kadını çıplak olarak görmesi, kendi sırrının açığa çıkması sonucu zor günler yaşayacağına, saygınlığını yitirip, toplum içindeki konumuna da leke düşüreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çıplak Erkek Görmek
   Hayırlı işler yapılmasına işaret eden rüya yeni başlangıçlar yapmak için kişinin ruh halinde olumlu gelişmeler olacağını, manevi olarak iş kurmaya hazır, güçlü iletişimler kuracak kadar dik bir duruşa sahip olacağını da bildirir. Çıplak erkek görenlerin toplumdaki saygınlığı artar ve sıfır sermayeyle zengin olmanın da habercisidir. Kalabalık bir ortamda görülen çıplak erkek ise, kişinin arkadaşları tarafından istemediği, mahcubiyet duyacağı bir duruma düşmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Çıplak Birini Görmenin Psikolojik Yorumu
   Alt benliğinde toplumsal normlarla uzlaşamayan, yaptırımlar karşısında bocalayan ve kendini istediği gibi özgürce ifade edemeyen kişilerin ruh hallerini ve içlerinde yaşadıkları çatışmaları simgeler. Aynı zamanda çıplak birini görmek kişinin yıllar boyunca sakladığı önemli bir sırrın da ifadesidir ve kişi gerçek yaşamında kendisini sürekli olarak otokontrol sağlayarak ayakta tutar. Başarısız ikil ilişkilerin ve bastırılmış bir cinsel hayatın da rüyalarda ortaya çıkmış halidir.Etiketler; birisini, çiplak, ciplak, çıplak, olarak, olduğunu, olduğunun, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi