Rüyada ÇIPLAK OLDUĞUNU Görmek

ciplak-çıplak-oldugunu-oldugunun-olduğunu-olduğunun-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada ÇIPLAK OLDUĞUNU Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çıplak olduğunu görmek, kederden ve üzüntüden uzaklaşılacağına ve sevince, feraha ulaşılacağına işaret eder. Rüya sahibi kadın ise, pek hayra yorumlanmaz. Kadın için çevresinde hoş olmayan sözlerle dedikodu yapılır. Adı alçak bir kadına çıkar. Rüya sahibi kendisini bir kalabalığın içerisinde çıplak görmüş ise, yapacağı hareketlerle rezil olacak, insanların gözünde alçalacaktır.

Rüyada Yarı Çıplak Olmak
   Rüyada yarı çıplak olduğunu gören kimse, kendisine duyduğu öz güven ile bazı işlere karışır. Kaybetmeyi sevmeyen, kazanmak için her şeyini verebilecek bir kişiliğe sahip olacaktır. Rüya sahibi, hırslı kişiliği ile diğer insanlara karşı bir üstünlük kurma çabasına girecektir. Emir sevmeyen ancak insanlara emir vermekten zevk alan biri olacaktır.

Rüyada Eşini Çıplak Görmek
   Rüyada eşini çıplak gören kimse, eşi ile sorunlar yaşar. Rüya sahibinin eşine olan davranışları eşini rahatsız edecek ve kendi kafasına buyruk yaşamak isteyecektir. Karı koca arasında yaşanacak tartışmalar şiddetli olabilir, bunun sonucunda da bir ayrılık yaşanabilir. Ancak boşanma olmadan barışılacaktır. Rüya sahibinin bu gibi durumlarda eşine çok baskı yapmaması ancak çok da serbest bırakmaması tavsiye edilir.

Rüyada Arkadaşını Çıplak Görmek
   Rüyada arkadaşını çıplak gören kimse, o arkadaşı ile ilişkilerini güçlendirir. Ancak o arkadaşın bir uzun yola çıkması muhtemeldir. Kısa süreli de olsa yaşadığı yerden uzak bir yere gidebilir. Eğer rüyada eski bir arkadaşı ya da düşmanı çıplak görmüş ise, o kişi ile tekrar güzel bir dostluk kurulur veya barışılır.

Rüyada Çıplak Uyuduğunu Görmek
   Rüyada çıplak uyuduğunu görmek, günah işlemeye ve harama yatkınlığa delalet eder. Rüya sahibi, yaşantısında haram para ve mal elde edecektir. Ancak bu kazancın bereketi olmayacaktır. Rüya sahibinin işleri yolunda gitmez, giriştiği işlerin sonucunda hep hüsran yaşar.Etiketler; olduğunun, olmasını, olmasının, olduğumu, olduğumuzu, olduğunuzu, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi