Rüyada ÇOK AĞLAMAK Görmek

cok-çok-aglamak-ağlamak-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM

Rüyada ÇOK AĞLAMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada çok ağlamak, kısa zaman içerisinde yaşanacak olan bir dargınlığı işaret eder. Bu dargınlığın, sevdiğiniz ve kıymet verdiğiniz kişilerle yaşanacağı akla gelmelidir. Her ne kadar kısa süreli bir durum olsa da üzülmenizi ve stres yaşamanızı sağlayacaktır. Rüya ile ilgili olarak, tartışma yaşanması yorumu da yapılmaktadır. Bu tartışma için kişilerin yakınlık derecesi şart değildir. Yani, bu tartışmayı yaşadığınız kişi, hayatınızda ilk kez göreceğiniz bir kişi olabilir. Suçlanmak konusu da yine bu rüya aile ilgili değerlendirmelerdendir. Bir kişi ya da topluluk tarafından, bir konu ile ilgili suçlamalar akla gelmelidir. Size karşı olan bu tutum hem sinirinizi bozacak hem de kötü bir döneme neden olacaktır.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak
   Alınan bir kararın geri dönüşünün olmaması anlamına gelmektedir. Bu durumun sizi oldukça üzmesi beklenmelidir. Verilen kararının sonuçlarını bilseniz ve de strese de neden olsa, arkasında duracaksınız. Bu karar değiştirilmeyecek ancak “keşke” dediğiniz zamanlar da yaşanacaktır.

Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek
   Bu kişiyi tanıyorsanız, ailesi ve yakın çevresiyle bir tartışma yaşayacağı akla gelmelidir. Bu tartışma sizin yanınızda olacak ve duruma siz de şahitlik edeceksiniz. Olayın sizi olumsuz etkilemesi devam etmeyecek, o anlık bir etki şeklinde kalacaktır.

Rüyada Çok Ağlamak ve Üzülmek
   İç sıkıntısı olarak algılanmalıdır. Sebebi bilinen ya da bilinmeyen iç sıkıntısının, belirli bir dönem boyunca sizi rahatsız edeceği ve moralinizi bozacağı söylenebilir. Bu dönemin ne kadar süreceği ise konunun ne olduğuna ve sizi ne kadar etkilediğine bağlıdır.

Rüyada Kavga Etmek ve Çok Ağlamak
   Yaşanacak olan kötü günlerin işaretidir. Huzur konusunda olumsuzluklar yaşamanız, sizi derinden etkileyecektir. Sevdiklerinizle yaşanacak olan dargınlıkların etkisi, siz de oldukça uzun sürecek ve aklınıza sürekli, yaşanan olaylar gelecektir.


Etiketler. cok, çok, asiri, aşırı, aglanmasi, ağlanması, aglandiginin, ağlandığının, ağladığının, agladiginin, ağladığımı, agladigimi, ağladığımın, agladigimin, aglamak, aglama, ağlama, ağlanmasi, aglanması, aglamasi, ağlaması, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, Süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gerçek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi