Rüyada EŞİNİ ÇIPLAK Görmek

esini-eşini-karisini-karisini-eşinin-esinin-eşinin-esinin-hanimini-hanımını-hanimini-haniminin-esimin-eşimin-ciplak-çıplak-oldugunu-olduğunu-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi--ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada EŞİNİ ÇIPLAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada eşini çıplak görmek, rüya sahibinin cinsine göre yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kadın ise, evliliğinizde kişilerin birbirini tanıma ve anlama konusunda bazı eksik noktalarının olduğunu temsil eder. Şayet rüya sahibi erkekse, anadan doğma çıplak görüyorsa yakın akrabalardan alınacak kötü bir ölüm haberi olarak tabir edilir. Bazı rüya tabircilerine göre de, rüyada çıplaklık darda olan kişiler için hayra, zengin kişiler için ise mal kaybı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendini Çıplak Görmek
   Rüyasında kendini çıplak gören kişi, eğer çıplaklığından utanıyorsa yapacağı yanlış seçimler nedeni ile yaşayacağı büyük bir para kaybı olarak yorumlanırken, dini inançlarının da güçleneceği şeklinde tabir edilir. Kişi çıplaklığından utanmıyorsa ya da bu durumun farkında değilse, iş hayatında terfi etmek için çabalayacağına ancak sonuçlarının olumlu olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Soyunduğunu Görmek
   Kişinin iş hayatında kaybedeceği prestij ve pozisyon olarak yorumlanır ya da farklı bir yorum olarak büyük ve ciddi bir hastalıktan kurtarılacağının habercisidir. Rüya sahibi kişi kendini bir odada yalnızken çıplak olarak görüyorsa, düşmanlarından biri kişinin zayıf yönlerini öğrenerek, tehdit ve şantaja maruz kalacağının habercisi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Erkeği Çıplak Görmek
   Rüyada erkeği çıplak görmek, rüya sahibi kadın ise, yaşayacağı yasak bir gönül macerasından dolayı yaşanacak utanca ve bu gönül macerasından dolayı duyulacak vicdan azabına işaret etmektedir. Rüya sahibi erkek ise, dinen güçlü duygulara sahip bir insan olacağına ve rüya sahibi kişinin yakın bir zamanda hacca gideceğine delalet eder.


Etiketler; eşinin, eşimin, eşini, eşleri, eşlerini, karımı, karısını, hanımını, olması, olmasi, oldugunu, olduğunu, oldugunun, olduğunun, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, eşas, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi