Rüyada HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAMAK Görmek

hıçkıra-hickira-aglama-ağlama-aglamak-ağlamak-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada hıçkıra hıçkıra ağlamak, tersi ile yorumlanır. Yani böyle bir rüyayı gören kişi mutluluğa kavuşur, sıkıntılarında kurtulur. Bu rüya kişinin yararlı işler yapacağına, hayallerine kavuşacağına, gönül ilişkisine, makam ve mevki sahibi olacağına işarettir. Başka bir yorumda bu şekilde ağlamak sıkıntıya, rahatsızlığa ya da üzüntüye delalet eder. Hıçkırarak ağlayan kişi umduğuna nail olur ve istediğine kavuşur.

Rüyada Ağladığını Görmek
   Rüyada ağlamak kimine göre sevinç ve ferahlıktır. Ağlamanın şekline göre rüya yorumu değişmektedir. Eğer rüyada üstünü başını yırtarak, yüzünü yolarak ağlanırsa bu rüya hayırlı değildir. Gerçekte de ağlanacağına veya isabet edecek bir musibete işarettir. Gözyaşlarının yüzüne aktığını gören kimse, eğer bu yaşlar sıcaksa üzüntüye, soğuksa sevince yorulur. 

Rüyada ağlamak üzüntüden kurtulmadır
   Rüyada Gözyaşının Bir Gözünden Diğerine Girdiğini Görmek
Rüyada gözyaşının akarak sağ gözünden diğer gözüne girdiğini gören kişi gurbetteyse sılaya döner. Bu rüyayı gören kişi akrabalarına kavuşur ve hasretliği biter.

Rüyada Önce Ağlamak Sonra Güldüğünü Görmek
   Rüyada ağlarken birden güldüğünü gören kişi hasta ise bu hastalığından kurtulamayacağına işarettir. Böyle bir rüya görenin eceli yakındır. Yine bu rüya sıkıntıdan sonra sevince delalet edebilir.

Rüyada Allah Korkusu İle Ağlamak
   Bu tarz ağlamak oldukça hayırlı ve iyidir. Rüya sahibine erişecek hayırlara, menfaatlere ve güzelliklere delalet eder. Rüya sahibi hayatı boyunca mutlu olur. Sıkıntıdan kurtulur. O kişiye Allah tarafından yardım ulaşır. Tüm istedikleri gerecek olur. Bu rüya günahlardan pişmanlığa da işaret eder.

Rüyada Ağlamadığı Halde Gözlerinden Yaş Geldiğini Görmek
   Rüyada ağlamadığı halde gözlerinden yaş geldiğini gören kişi ne istiyorsa gerçekleşir. Bu rüya mutluluğa ve arzuların tez şekilde olmasına delalet eder. Bu rüyayı gören kimsenin hayatı huzurlu ve rahat içinde geçer.Etiketler. hıçkır, hıçkıra, hickir, hickira, hickirarak, hıçkırarak, aglanmasi, ağlanması, aglandiginin, ağlandığının, ağladığının, agladiginin, ağladığımı, agladigimi, ağladığımın, agladigimin, aglamak, aglama, ağlama, ağlanmasi, aglanması, aglamasi, ağlaması, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, Süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gerçek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi