Rüyada VAZO Görmek

vazo-vazosu-vazoyu-vazomu-vazosunu-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada VAZO Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada vazo görmek, kısmet anlamına gelir. Aileye yeni katılacak bir bebek, gelin ya da damat olarak tabir edilirken öte yandan da kurulacak olan yeni, mutlu ve sıcak yuvalara işaret eder. Ev ve evlilik hayatına işaret eder. Eşten ve çocuklardan yana hayır bulmaya, onlar tarafından sevilip, sayılmaya tabir edilir. Rüyada vazo görmek, bazen de evin hanımına tabir edilir.

Rüyada Vazo İçinde Çiçek Görmek
   Rüyada vazo içinde çiçek görmek, rüya sahibinin bir işte yetkili olmak için bir uzmanlık kurusuna, seminerine ya da bu anlamda etkili olacak bir organizasyona katılacağına işaret eder.

Rüyada Vazo Kırılması
   Rüyada vazo kırılması, rüya sahibinin çok istediği ve uzun zaman üzerinde kafa yorduğu, gece gündüz çalıştığı bir işten yana muvaffak olacağına, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına tabir edilir.

Rüyada Vazo Satın Almak
   Rüyada vazo satın almak, rüyayı gören kişinin bir haksızlığa ve uğursuzluğa uğrayacağına bu nedenle de hem malından hem de parasından olacağına, maddi zarara uğrayıp, geçim sıkıntısına düşeceğine delalet eder. Kişi, düşmanlarının ya da rakiplerinin kötü bir oyununa gelecek demektir.

Rüyada Cam Vazo Görmek
   Rüyada cam vazo görmek, rüya sahibinin işlerinin ve hayatının kolaylaşacağına, hafifleyeceğine ve yoluna gireceğine tabir edilir. Hayatın düzene gireceği, sorunların da bir bir hallolacağı anlamına gelir.

Rüyada Vazoya Çiçek Koymak
   Rüyada vazoya çiçek koymak, rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilere, kendi bildiği ve eğitimli olduğu bir konuda bazı tüyolar vereceğine ve bu kişilerin hayır dualarını alacağına işaret eder. Kişi, iş hakkında önemli bir bilgiyi sevdikleriyle paylaşacak bu sayede onların da kazanç ve menfaat elde etmesini sağlayacak demektir.

Tiflisi Tabirleri :

İmam Cafer Sadık (a.s):

Rüyada vazo görmenin on tabiri vardır:

1-Kadın

2-Hizmetkâr

3-Cariye

4-İman güzelliği

5-Genişlik

6-Uzun ömür

7-Mal

8-Nimet

9-Güzel söz

10-Kadınlardan miras almak.


İbn-i Sirin:

Vazo; iyi ve güzel şeylere

Birinin size yeni bir vazo verdiğini görmek; güzel bir söz işiteceğinize ve mutlu olacağınıza

Aynı vazonun kırıldığını veya zayi olduğunu görmek; işittiğiniz sözün boşa çıkacağına işarettir.

Diyanet Rüya :

Rüyanızda vazo görmeniz; bir yakınınızdan güzel bir hediye alacağınıza yorumlanır.


MollaCami Tabiri :

Rüyada vazo görmek, hırçın ve ahlaksız bir kadına işarettir.


Etiketler; vazosu, vazosunu, vazosunda, vazosundan, vazosunun, vazoyu, vazom, vazomu, vazomun, vazomda, vazomdan, vazolar, vazoları, vazoların, vazolarını, görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

2 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil
  2. Sel suları geliyor ama simsiyah ablam abim ben içine giriyoruz ben çıkıyorum kenara sonra nasılsa üstüm battı deyip tekrar giriyorum bir erkek ölöüş onu sele şey yapıyorum bir çukur açılıyor içinden tertemiz vazolar içinde çiçekler çıkarıyorum bakıyorum sel durmuş üstüm tertemiz dışarı çıkıyorum abim ablam karşıda kalmış gerçek hayatta ikisiylede konuşmuyoruz ama rüyamdada hiç konuşmuyorum

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi