Rüyada VEDA Görmek

veda-etmek-vedalaşmak-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada VEDA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada veda görmek, iş hayatında ve aile hayatında yaşanacak kötü olayların kişinin sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme gireceğine, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine ve yapılan çalışmaların rağbet görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Veda Etmek
   İş hayatında çok zor bir dönemece girildiğine, bu dönemeçten geçerken çok büyük zararlara girileceğine, işlerin hiç olmadığı kadar kötü olacağına, aile hayatının sorunlarla dolacağına ve tüm bu sorunların üstüste gelmesi yüzünden uzun bir süre boyunca ruhsal olarak kötü bir durumda olunacağına tabir edilir.

Rüyada Veda Ettiğini Görmek
   Hayırlı çalışmalar yapılacağı sırada alınacak kötü bir haber alınacağına, bu yüzden zor bir döneme girileceğine, verilen bütün emeklerin heba olacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine, zorlukların günden güne artacağına ve aile hayatında huzursuzluk yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Veda Mektubu Almak
   Kişinin, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, bu yüzden uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına ve sıkıntıların sürekli artacağına alamet eder.

Rüyada Veda Hutbesi Görmek
   Maddi ve manevi olarak ferahlığa çıkılacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerin düzeleceğine, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine rivayet eder.


Seyyid Süleyman :

Ebu Said'ül Vaaz demiştir ki: Rüyasında karısına veda ettiğini gören, ondan boşanır. Arkadaşlarından birine veda ettiğini gören, o şahıstan ya ölümle veya başka bir sebeple ayrılır.
Kirmani'ye göre rüyasında bir topluluğa veda ettiğini yahut onların kendisiyle vedalaştığını görenin durumu değişir. Bir daha eski haline dönemez.

El Salimi bu rüya hakkında şunları söylüyor: Boşanılan eşle tekrar nikahlanmak, netice alınacak bir iş hakkında ortaklarla ittifak, ticaret, velayeti sahibine iade ve şifa.Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

2 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil
  2. Rüyada eşim ve yakınlarımla vedalaşmayı gördüm, veda faslı bitince hiç üzülmediğimi ve hatta bu vedanın bana iyi geldiğini hissedip bu vedadan dolayı heyecan duydum artık özgürdüm ve baskı altında olmayacaktım. Can feda böyle vedaya diye bağırasım wardı. Sonra başıma gelmeyen kalmadı bi kaza geçirdim arabanın altına girdim sonra biri beni hastaneye götürdü sınra bana sarkıntılık etti ona da veda ettim :) ne güzelmicanın istediği gibi davranmak derken hastaneden attılarbeni sokak kadını oldum homeless oldum la resmen :) neyse işte böyle bi rüyaydı benimkisi ama çok başka bi deneyimdi :)

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi