Rüyada VİTRİN Görmek

vitrin-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.COM

Rüyada VİTRİN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada vitrin görmek, burnu havada, insanları küçümseyen, kolay kolay kimseyi ve hiçbir şeyi beğenmeyen bir kimsenin varlığına delalet eder. Kendisi, malı ve parası ile böbürlenen, olgunlaşmamış ve bu nedenle ağır başlı ve akıllı kişilerce ciddiye alınmayan bir kimse üzerinden açıklanır. Bu kişinin, gayri ciddi hali nedeni ile toplumda yer edinmemiş olduğuna işaret eder.

Rüyada Vitrin Mankeni Görmek
   Rüyada vitrin mankeni görmek, rüya sahibinin aslında dışa dönük olsa içindeki cevheri çok daha kolay dışarı çıkarabileceğine ve kendini çok daha doğru ifade edebileceğine işaret eder. Kişinin, kendine olan özgüveninin yeterli olmamasından dolayı, başarılı olacağı alanları ön plana çıkaramıyor oluşuna yorulur.

Rüyada Vitrin Camı Görmek
   Rüyada vitrin camı görmek, rüyayı gören kişinin, kendini dev aynasında gördüğüne ve tabir yerindeyse sanki küçük dağları kendi yaratmış gibi hissediyor ve davranıyor olmasına delalet eder. Bu durum, kişiyi itici ve sevimsiz bir kimse haline getiriyor demektir.

Rüyada Vitrin Dolabı Görmek
   Rüyada vitrin dolabı görmek hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin gönül hoşluğu içinde olacağına, hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Camekan Görmek
   Rüyada camekan görmek, kız evlada, anneye ya da hanıma yorulur. Rüya sahibinin kendini bir vitrinin içinde görmesi ise o kişinin tüm hayallerinin, isteklerinin ve dualarının gerçekleşeceğine, mutluluğunun her geçen gün artacağına alamet eder.

Rüyada Büfe Görmek
   Rüyada büfe görmek, birikim yapmaya, yastık altında, altın ya da para tutmaya delalet eder. Kişinin gelecek iyi ya da kötü günleri ayırt etmeksizin yarınları için zor durumda kalmaması, ele güne muhtaç olmaması ve düşmanının sevindirmemesi adına para biriktireceğine delalet eder.

Diyanet Rüya :

Rüyanızda bir vitrin seyrettiğinizi görmeniz; sizin faz gururlandığınıza ve süse düşkün olduğunuza ve bu yüzden de he sin dikkatini üzerinize çektiğinize yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri :

Gurur ve kibire, göz boyamaya, kadınların hile ve tuzaklarına delalet eder.


Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi