Rüyada VİZE Görmek

vize-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.COM

Rüyada VİZE Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada vize görmek, kişiye büyük ve önemli tecrübeler kazandıracak güzel günleri, yeni tanışmaları ve işinde yükselmesine neden olacak bağlantıları işaret eder. Maceralı bir sürecin başladığına da alamet eden rüya, evli kimselerin tek başlarına çıkmak istedikleri bir tatil yüzünden eşleriyle aralarında münakaşa çıkacağına da tabir edilir. Diğer yandan hayatında bir süredir karışıklık yaşayan ve alıştığı düzenin dışına çıkan kimseler için yeniden sakin günlerin başlayacağına yorumlanır. Maddi açıdan yaşamını en yüksek kalitede yaşamak isteyen rüya sahibinin zorlanacağını ve eline geçen paradan daha fazlasına ihtiyaç duyacağına, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine delalettir.

Rüyada Vize Almak
   Genç kişiler için anne ve babalarının onayı olmadan hareket ettiklerini ve bunun sonucunda bazı sıkıntılar yaşayacaklarını, kendi başlarına bir yola girmek suretiyle risk alacaklarını işaret eder. Vize aldığını gören kimseler iş hayatında kabul görürler ve sınıf atlarlar. Mevcut hayat şartları ile yorulan rüya sahibinin bir çıkış yolu bulabilmek için çevresine danışacağını, fikir alacağını, iş açısından kamuda ya da büyük şirketlerde görev alabilmek için aracı bulmaya çalışacağını da bildirir. Yaşlı insanlar için evlatları ile mal konusundan kaynaklanan bir anlaşmazlık sonucu kalp kırıklığı yaşayacaklarına, evlatlarına küseceklerine de tabir edilir.

Rüyada Vize Almak
   Rütbe sahibi olmak, emri altında insan çalıştırmak demektir. İyi bir haber almak, iş konusunda hiçbir sıkıntı çekmeden güzel yerlere gelmek, amir veya müdür olmak anlamına da gelen rüya, kişinin ailesinin her koşulda destek vereceğini ve her zaman arkasında duracağını da tabir eder. Bu rüyayı gören kimseler hayatları boyunca yalnız kalmazlar ve her zaman iyi arkadaşlara, dostlara ve akrabalara sahip olurlar. İnsan ilişkilerinde başarılı olmak manasına da gelir.

Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında herhangi bir yolculuk esnasında pasaportunun veya biletinin vize edildiğini görmesi; o kimsenin birtakım dostlarının yardımı ile içinde bulunduğu sıkıntılı günlerden kurtulacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :

Yurt dışı gezisi için vize almak genişliğe ulaşmaya, salih kimse için Cennete gitmeye delalet eder.


Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi