Rüyada VÜCUT Görmek

vücut-insan-vucudu-ruyada-gormek-nedir-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-kitabi-hayrolaruya.com

Rüyada VÜCUT Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada vücut görmek, hayatında bazı sıkıntılar olanlar için geleceğe yönelik oldukça uzun vadeli bazı projelere girişeceklerine ve geçmişte yaptıkları hatalar sonucunda bozulan düzenlerini yeniden iyi hale getirmek için çaba göstereceklerine işaret eder. Vücut görmek sağlıkla da ilgilidir ve özellikle uzun süredir tedavi gören kimselerin nihayet iyileşme sürecine girdiklerinin müjdesini de verir. Doğum yapacak olan bayanlarda bazı küçük hastalıkların baş göstermesi sonucu stresli günler geçirileceğini ancak bu sorunun uzun süre devam etmeyeceğini de ifade eder. Yeni gelişmelerin yaşanacağı harika bir başlangıcı ve heyecan dolu istekleri alamet eder. İş açısından da yapılan anlaşmaların kişiye gelecekte büyük gelirler elde edeceğini ve doğru adımlar atıldığını tabir eder.

Rüyada Kadın Vücudu Görmek
   Bir erkeğin kadın vücudu görmesi, sahip olunan şeylerden eskisi gibi zevk alınamadığını ve bıkkınlık yaşandığını, özellikle ikili ilişkilerde eşlerin aralarındaki heyecanın kaybolması ve iletişimin azalması sonucunda yeni ilişkilere daha açık hale gelineceğini bildirir. Bekar bir erkek için bu rüya cinsellik dolu bir sürece gireceğini ve duygusal açıdan bağlılık yaşanacak biri ile tanışmak için bir süre daha beklemek gerektiğini işaret eder. Bir kadının bu rüyayı görmesi ise güzelliğine, herkes tarafından hayran olunacak işler yapılacağına delalettir.

Rüyada Erkek Vücudu Görmek
   Yaşamın keyfini doya doya çıkaracak olan rüya sahibinin başarılı geleceği sayesinde tüm isteklerini elde edeceğine, maddi zenginliği yanında manevi olarak da güçleneceğini ve ailesini, çocuklarını koruyarak daha güçlü biri haline geleceğini işaret eder. İktidarın ve gücün daim olacağına, kişinin her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Bedenin temizliği ve kuvvetliliği, din ye insanın kuvvetliliği ve metaneti ile tabir edilir. Cesedinin yılan cesedi olduğunu görmek, rüyayı görenin herhangi bir kimse için gizlediği düşmanlığını aşikareye vurur. Koyun ve koç gibi kuyruğunun olduğunu gören kimsenin bir çocuğu olur ve koyun ve koçla geçimini temin eder. Cesedinin demir ve balçıktan olduğunu görse ölür. Zararsız olarak vücudunda fazlalık olduğunu görenin, üzerindeki nimetler ziya deleşir.
Tırnağı ile cesedini kazdığını gören kimse, akrabalarından halini gözetmelerini talep eder ve onlardan güçlüklerle karşılaşır. Cesedinde-ki uyuzu kaşıdığını ve kaşıntının dinmediğini görse, ehil ve akrabasından giriftar olacağı mihnet ve meşakkate delalet eder. Kaşınmasıyla uyuzun sükunet bulduğunu gören kimse, büyük hayra nail olur.
Vücudun semizlik ve büyüklüğü malın ve şerefin ziyadeliğine, zayıflık ve zebunluğu ilim ve mal noksanlığına delalet eder. Bazen de sevmediği ve karşılaşmayı kerih gördüğü kimse ile bir arada toplanmaya delalet eder.
Rüyada cesed, insanın, cesedi mesabesinde olan elbise, zevce, mesken, sevgili ve evlad gibi şeylere, sultan, amir ve efendi gibi kendilerine iltica ettiği kimseler üzerine delalet eder.
Cesedin güzelliği, temizliği ve kuvveti, tabirde zikri geçen kimse-erin hallerinin güzelliğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri :
Temiz ve sağlıklı beden, inancın kaynağı olan kalbin temizliğine; vücudun sıhhat ve kuvvetine,
Vücudun zararlı ve yırtıcı bir hayvan vücudu olduğunu görmek bir kimse için gizliden gizliye duyulan kin ve düşmanlığın açığa çıkmasına,
Vücutta görülen zararsız fazlalık din ve dünyaca ziyadeliğe,
Vücudunun belinden ikiye bölünüp denize atıldığını görmek bir davayı kazanmaya,
bu haliyle bir meydanda asılmak şöhrete ulaşmaya delalet eder.MollaCami Tabiri :

Bedenin temizliği ve kuvvetliligi, din ve insanın kuvvetliliği ve metaneti ile işaret eder. Cesedinin yılan cesedi olduğunu görmek, rüyayı görenin herhangi bir kimse için gizlediği düşmanlığını vurur.Koyun ve koç gibi kuyruğunun olduğunu gören kimsenin bir çocuğu olur ve koyun ve koçla geçimini temin eder.Cesedinin demir ve balçıktan olduğunu görse ölür. Zararsız olarak vücudunda fazlalık olduğunu görenin, üzerindeki nimetler artar. Tırnağı ile cesedini kazdığını gören kimse, akrabalarından halini gözetmelerini talep eder ve onlardan güçlüklerle karşılaşır. Vücudun toplu olması ve büyüklüğü malın ve şerefin fazlalığına ilim ve malın noksanlığına işaret eder.Rüyada vücudunu toplu olarak görenin değerinin yüksek olacağına, düşmanını yeneceğine işaret eder.


Etiketler; görmek, görülmesi, gördüm, görmenin, islami, dini, rüyam, rüyada, rüyamda, rüyamda, rüyasında, rüyamın, tabiri, tabirleri, kitap, kitabi, tabirci, tabircisi, yorumu, yorumları, ne, demek, demektir, anlama, anlamı, nedir, gelir, geliyor, gelmektedir, alim, alimi, seyyid, Süleyman, nablusi, diyanet, ihya, molla, cami, camii, cabir, magribi, kirmani, tiflisi, danyal, müellif, el, salimi, ebu, said, vaaz, vaiz, asil, gerçek, hakiki, kaynak, kaynaktan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Ekle veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa veya adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Yorumlama Biçimi kısmından Anonim seçeneğini işaretleyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi