Rüyada DEĞERLİ TAŞ Görmek

değerli-taş-degerli-tas-değerli-taşlar-kıymetli-kiymetli-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada DEĞERLİ TAŞ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada değerli taş görmek, çok büyük bir şansa sahip olunacağına ve özellikle maddi anlamda kişinin bile daha önce düşlemediği kadar büyük bir servete sahip olacağına alamet eden müjdeli bir rüyadır. Görülen değerli taşın mahiyetine göre anlamlandırılması gerektiği gibi, aynı zamanda diğer rüya durumlarıyla beraber de yorumlanmalıdır. Değerli taş, bekar kimseler için çok saygın, itibar sahibi, herkesin beğendiği ve sevdiği önemli biriyle, bazen de ün sahibi bir kişi ile evlilik yapmak, iş ortaklığına girmek ve büyük bir şirketin, kurumun başında olmak anlamlarına gelir. Yöneticiliğin, kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmanın ve şan, şöhret sahibi olarak ülke çapında tanınacak işler yapmanın da alameti olarak görülebilir.

Rüyada Elmas Görmek
   Elmas temiz bir kalbe ve iyi niyete, İslami olarak ehil olmaya, düşkünlere yardım etmeye ve anne baba rızası alan kişinin her işte başarı elde etmesine, Hac seyahatine ve kul hakkı yenmeden, alın teri ile kazanılan paralar sonunda büyük bir zenginliğe kavuşmanın işaretidir. Kişiye mutluluk ve huzur getirecek büyük bir aşkın işareti de olan rüya evli kişiler için sevgi dolu, merhametli ve vefalı kız çocuklarına sahip olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pırlanta Görmek
   Evlilik kararına ve aynı zamanda büyük bir yatırım için kolları sıvayan rüya sahibinin karşısına daha da büyük bir fırsatın çıkacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine alamettir. Bu rüyayı gören kişiler maddi anlamda asla dara düşmezler ve sağlıkları da çok uzun yıllar boyunca bozulmaz. Herkesin imreneceği bir hayata kavuşmak ve kıskanılmak anlamlarına da gelir.


Tiflisi Tabirleri :

Allame Meclisi :

Değerli taşları görmenin tabiri şöyledir:

Elmas veya zebercet; saygınlık elde edeceğinize

Firuze; murada ereceğinize

İnci; çocuk sahibi olacağınıza veya hizmetkar istihdam edeceğinize

Lal (sarı yakut); malınızın artacağına ve saygınlık kazanacağınıza

Necef incisi; sonsuz saadet elde edeceğinize

Sarı ve beyaz akik; erkek çocuğunuz olacağına

Yakut; mal varlığınızın artacağına ve çocuk sahibi olacağınıza

Zümrüt; murada ereceğinize ve işlerinizin iyiye gideceğine işarettir.


Çağdaş Ulema:

Değerli taş görmek; vesvese içinde olacağınıza

Değerli taş satın almak; zarar edeceğinize

Birinin size değerli taş hediye ettiğini görmek; servetinizin çoğalacağına

Değerli taşa sahip olmak; gurur duyacak bir iş yapacağınıza

Değerli taş taşımak; kibre

Değerli taş bulmak; fakirliğe

Değerli taş kaybetmek; rezilliğe


Değerli taş satmak; maddi durumunuzun düzeleceğine işarettir.


Etiketler: kıymetli, kiymetli, pahali, pahalı, güzel, guzel, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi