Rüyada FAL Görmek

fal-acmak-falci-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM
RüyadaFAL görmek ne demektir? Rüya tabiri nedir?


Rüyada FAL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fal görmek, rüya sahibinin, çok sevip yanından ayırmadığı bir eşyasının bir düşman ya da bir yabancı tarafından çalınacağına delalet eder. Eşlerin arasını açmak için yapılan dedikodulara da yorulur. Aynı zamanda, bir işin yapılması, bir çalışmanın gerçekleştirilmesi ve bir eserin ortaya konulması için destek ve yardım alınan kişi tarafından aldatılmaya ya da yarı yolda bırakılmaya işaret eder.

Rüyada Birine Fal Bakmak
   Rüyada fal bakmak, yaşanılan sıkıntılardan ve çekilen çilelerden ötürü üzülmeye ve bu üzüntüyü ve yaşanmışlığı yakın bir dosta açma ve onunla dertleşmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında karşılaşıp tanıştığı hayırlı bir kişiyle gönül ilişkisi yaşamasına ve mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmek için evlenmesine delalet eder.

Rüyada Birine Fal Açmak
   Rüyada birine fal açmak, resmi bir kurumla olan işten olumlu cevap ya da hayırlı bir haber alınacağına tabir olunur. Okul için yapılan başvuruların kabul edilmesine ve istenen bölüme yerleşilmesine yorumlanır.

Rüyada Fal Baktırdığını Görmek
   Rüyada fal baktırdığını görmek, rüya sahibinin, ailesi içerisinde huzursuzluk ve tartışma çıkartacak yalan sözlere ve dedikodulara maruz kalmasına ve bu yüzden sıkıntıya düşmsine delalet eder. Ayrıca, büyük hedeflerin düşlendiği bir işte istenen başarıya ulaşmaya yorulur.

Rüyada Falcı İle Konuşmak
   Rüyada falcı ile konuşmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta yaptığı çalışmalara ve ortaya koyduğu işlere engel olan ve her fırsatta düşmanlık yapan kişiyi alt etmesine ve karşısında başarı sağlamasına işarettir.

Rüyada Kahve Falı Bakmak
   Rüyada kahve falı bakmak, rüya sahibinin, ailesi içerisindeki bir kişinin engellemelerinden ötürü işlerinden geri kalmasına ancak daha sonra göstereceği azim ve sabır sayesinde yoluna devam edip başarıya ulaşacağına delalet eder.

İhya Rüya Tabirleri :

Fal ve falcı görmek hile ve hırsızlık yapmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kahin, Remil Döken.)

Seyyid Süleyman :

İbn-i Sirin demiştir ki: Rüyasında fal açıp iyi çıktığını görmek, düşmana karşı zafer kazanmaktır. Falın kötü çıkması ise bunun tersidir.

Cafer-i Sadık'a göre ise, rüyasında falının iyi çıktığını gören düşmanını yener, maksadına vasıl olur, işleri yoluna girer. Fal fena ise, yorum bunun zıddıdır.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi