Rüyada FATİHA Görmek

fatiha-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada FATİHA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fatiha görmek, çok hayırlıdır ve acıların dineceğine, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine ve hiçbir önemli ve büyük derdi olmayacağına işaret eder. Hastalıkların ve korkuların biteceğine, gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine tabir edilir.

Rüyada Fatiha Suresini Okumak
   Rüyada fatiha suresini okumak, Allah adına güzel ve makbul olan işler yapmaya, şükretmeye, vicdanının sesini dinleyip adaletli olmaya, günahtan kaçınmaya ve elinden geldiğince hayır işleri yapmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayatından yana razı geleceğine ve hiçbir şey için isyan etmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Fatiha Suresini Dinlemek
   Rüyada fatiha suresini dinlemek, rüyayı gören kişinin çok kısmetli ve şanslı olacağına, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına alamet eder. Kişinin sahip olacağı varlığın bir kısmını sevap işlemek için ayıracağına delalet eder.

Rüyada Fatiha ve İhlas Okumak
   Rüyada fatiha ve ihlas okumak, mutlu olmaya, huzur bulmaya, barış ve sevgi ortamına kavuşmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin Allah yolunda yapmak istediği en güzel ve en hayırlı dini vecibeyi yerine getirme şansı yakalayacağına ve bu sayede dünyadaki en büyük arzusunu yaşama şerefine nail olacağına işaret eder.

Rüyada Fatiha Okunduğunu Görmek
   Rüyada fatiha okunduğunu görmek, rüya sahibinin borcuna ve hastalığına çözüm bulacağına, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, başında dönen uğursuzluğun ve melanetin de dağılacağına tabir edilir.

Rüyada Fatiha ve Ayetel Kürsi Okumak
   Rüyada fatiha ve ayetel kürsi okumak, hidayete ermeye ve hikmet sahibi olmaya delalet eder. Kişinin dertlerinin biteceğine ve sorunlarının da çözüleceğine yorulur.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında Fatiha Suresini okuduğunu veya bir başkası tarafından okunduğunu görmesi, o kimsenin güç olan işlerinin kolaylaşacağına, rızkında genişlik meydana geleceğine, rüyayı gören erkek ise birkaç kadınla evleneceğine, eğer kadın ise çok çocuk doğuracağına işaret eder.Kirmani'nin yorumuna göre: Böyle bir rüya gören kimsenin Allah tarafından ibadete muvaffak kılınır. Cafer-i Sadık'ın yorumuna göre: Bu kimsenin hacca gideceğine ve duasının kabul olacağına delalet eder. İbn-i Şirin'in yorumuna göre: Böyle bir rüya gören kimseye lah'ın hayr kapılarını açacağına işaret eder. İmam-ı Nablusi'nin yorumuna göre: Bu kimsenin duasının bul olacağına, rızkının bol ve ömrünün uzun olacağına işaret ile tabir olunur. İbn-i Kesir’in yorumuna göre: Bu kişinin duası hemen kabul olunur, ferah ve sevince erişir.Süleyman Hüsni'nin yorumuna göre: Bu kişinin işlerinin kolaylaşacağına, dünya ve ahir ette mutlu olacağına, bol ve bereketli bir rızka kavuşacağına yorumlanır.Seyyid Süleyman :

Rüya aleminde Fatiha Suresini okuyan veya okunduğunu görenin güç işleri kolaylaşır. Geçiminde genişlik, hayır ve bereket hasıl olur. Rüya sahibi yedi kadınla evlilik yapar. Duası kabul edilir (Ebu Bekir Es Sıddık). Dinde Allah tarafından muhafaza edilir. Hasta ise eceli yaklaşmıştır. (Ömer Ibn-ül-Hattab) Allah-ü Teala ibadetlerini kabul eder. Korkularından kurtarır. (Kirmani) Allah-ü Teala Hazretlerine ibadet ve taate muvaffak olur. Dua ve istiğfar ile iştigal eder. Hayır ve iman ile ölür. (Cafer-i Sadık) Hacca gider, duası kabul edilir. (Ibn-i Sirin) Cenab-ı Hakk ona hayır kapılarını açar. (Abdulgani'en Nablusi) Duası derhal kabul edilir. Rızkı hazır verilir, uzun bir ömür sürer. (Ibn-i Kesir ve Said bin el Musib) Duası hemen kabul edilir, feraha çıkmasına, sevinmesine sebep olacak bir faydaya nail olur. (Kesai)


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak, kaynakdan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Gönder veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi kısmından Adı/URL seçeneğini tıklayıp Adı kısmına isminizi yazmanız yeterlidir. Adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Anonim seçeneğini tıklayınız.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi