Rüyada FELAKET Görmek

felaket-dogal-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada FELAKET Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada felaket görmek, aile hayatında ve iş hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor duruma düşüleceğine, sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder

Rüyada Felaketten Kaçmak
   Büyük üzüntüler yaşanacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına, girilen işte epey zorlanılacağına ve eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Felaketten Kurtulmak
   Zaman içinde gerçekleşmesi çok istenen bir dileğin kısa zaman içinde gerçekleşeceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile çok kazançlı ve karlı işlere girileceğine, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, maddi ve manevi olarak iyi bir duruma gelineceğine ve sevinçli ve huzurlu bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada Sel Felaketi Görmek
   Sevinçli ve güzel haberler alınacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine tabir edilir.

Rüyada Sel Felaketinden Kurtulmak
   Sorunların yakında olduğuna, eğer dikkat edilmez ya da gereken önlemler alınmazsa büyük zarara uğranacağına, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına ve büyük sıkıntılar yaşanacağına alamet eder. Aynı zamanda, endişelerin ve üzüntülerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Doğal Felaketler Görmek
   Yaşanan bazı sorunların kısa süre içinde biteceğine ve işlerin kazanç getirecek duruma geleceğine delalet eder.


Etiketler: felakete, felaketi, felaketin, felaketten, felaketleri, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak, kaynakdan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Gönder veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi kısmından Adı/URL seçeneğini tıklayıp Adı kısmına isminizi yazmanız yeterlidir. Adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Anonim seçeneğini tıklayınız.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi