Rüyada FENER Görmek

fener-feneri-lamba-lambasi-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada FENER Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fener görmek, rüyayı gören kişinin, girdiği işte ve yaptığı çalışmalarda çok iyi planlar kurması sayesinde neredeyse hiç çalışmadan çok iyi paralar kazanmasına ve sunduğu projeler sayesinde iş hayatında basamakları hızlı bir şekilde tırmanıp çalıştığı firmanın yönetimini eline almasına işaret eder. Ve bu arada karşılaştığı hayırlı bir kısmetle hayatını birleştirip mutlu bir evlilik hayatına adım atmasına delalet eder.

Rüyada Elinde Fener Tutmak
   Rüyada elinde fener tutan kişinin, yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı çalışmalarda büyük başarı kazanacağına ve karşısına çıkan tercihler arasından en doğru ve en yararlı olanı seçeceğine tabir olunur.

Rüyada Işığı Parlak ve Göz Alıcı Fener Görmek
   Rüyada ışığı parlak ve göz alıcı fener görmek, iş hayatında atılacak doğru adımlarla alınacak riski azaltmaya ve neredeyse sıfır sermaye ile büyük paralar ve mallar kazanmaya yorulur.

Rüyada Karanlıkta Fener Yakmak
   Rüyada karanlıkta fener yakmak, rüyayı gören kişinin, çok kısa sürede sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Başkasının Elinde Fener Görmek
   Rüyada başkasının elinde fener görmek, üst kademelerde işe başlamış bir tanıdık sayesinde, iş hayatında kolaylık sağlamaya işarettir. Aynı zamanda, eş, dost ya da akrabaların yönlendirilmesiyle yapılan bir işte çok büyük miktarda para kazanmaya yorumlanır.

Rüyada Bozuk Fener Görmek
   Rüyada bozuk fener görmek, rüyayı gören kişinin, arkadaşlarının ya da dostlarının yaptığı bir işle ilgilenmeyerek başkalarının yaptığı işlerle uğraşmasına tabir edilir.

Rüyada Fenerle İlerlediğini Görmek
   Rüyada fenerle ilerlediğini görmek, geçmişte yaşanmış olayların etkilerinden ötürü insanlara güvenmemeye, bu durumu yeni arkadaş çevresinde de devam ettirmeye delalet eder. Aynı zamanda, verilen güveni zedelemeyecek ve rüya sahibini yarı yolda bırakmayacak insanlarla birlikte olunduğuna işaret eder.


Diyanet Rüya :

Rüyada fener görülmesi; aydınlık günlerin yakın olduğuna yorumlanır. Rüyanızda elinizde bir fener olduğu halde gece bir yerlere gittiğinizi görmeniz; para kazanmak için yeni bir iş aradığınıza, eğer elinizdeki fener çok güzel ışık veriyor ve etrafı gündüz gibi aydınlatıyorsa; bol bir kazanca sahip olacağınıza, eğer ilinizdeki fener sadece önünüzü aydınlatacak kadar ışık veriyorsa; gireceğiniz işte ne kar ve ne de zarar edeceğinize, yolda giderken fenerinizin söndüğünü ve karanlık içinde kaldığınızı görmeniz; yeni işinizden zarar edeceğinize işaret eder. Bir kimsenin rüyasında başka birisinin elindeki fenerle yolunuzun aydınlandığını görmeniz; elinde fener tutan kişinin aracılığı ile çok para kazanacağınıza delalet eder. Bir başka yoruma göre: Ehil bir kimsenin rüyasında fener görmesi; o kimsenin büyük bir mevkiye geleceğine, halktan birisinin bu şekilde bir rüya görmesi; o kimsenin bir çocuğu olacağına işaretle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında bir şehirde birçok fenerlerin yakılarak çevrenin aydınlatıldığını görmesi; o memlekette adaletin geçerli olduğuna, halkının da bolluk ve bereket içinde güzel bir hayat yaşadıklarına yorumlanır.


Seyyid Süleyman :

Rüyasında fanus yani fener gören, layıksa memuriyete girer, makam sahibi olur. İtibar kazanır. Halktan biriyse evlada veya mevkiye kavuşur. Fenerin sönmesi yahut söndürülmesi, memuriyetten azledilmektir. Makamı olmayan birinin bu rüyayı görmesi, elindeki nimetlerin kaybıdır.
Rüyada birçok fenerler görmek, hürmet, itibar ve şerefin artmasına işarettir. Bir rivayete göre, din ve takvanın ziyadeleşmesidir. Bir şehirde, çok sayıda fener yakıldığını görmek; o ülke idarecisinin veya hakiminin adil davranacaklarına, halkın müsterih olup sevineceklerine delalettir. Fenerlerin birdenbire söndüğünü görmek; padişahın zulme başlayacağına adaletten ayrılacağına işaret eder.MollaCami Tabiri :

Rüyada parlak yanan bir fener görmek; şeref ve saadete, evlenmeye, kazanç ve kara işaret eder. Işığı olmayan fener, hastalığa, işlerin zorluğuna işaret eder.


Etiketler: el, fenere, fenerde, fenerden, feneri, fenerin, fenerlere, fenerlerde, fenerlerden, fenerlerin, fenerlere, fenerimi, fenerini, fenerlerimi, fenerlerini, fenerinizi, fenerimizi, fenerlerimizden, fenerlerinizden, fenersiz, ışıksız, ışıklı, lamba, lambası, lambasını, lambamı, lambasından, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak, kaynakdan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Gönder veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi kısmından Adı/URL seçeneğini tıklayıp Adı kısmına isminizi yazmanız yeterlidir. Adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Anonim seçeneğini tıklayınız.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi