Rüyada FERİBOT Görmek

feribot-vapur-gemi-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM


Rüyada FERİBOT Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada feribot görmek, mutlaka telafi edilmesi gereken yanlış anlaşılmalara işaret eder. Aksi takdirde insanlar arasında geri dönüşü olmayacak ayrılıkların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin ama kasıtlı ama kasıt olmaksızın bir takım laflar edeceğine ya da işler yapacağına bu nedenle de hiç yok yere sakin giden hayatını ve huzurunu bozacağına işaret eder.

Rüyada Feribota Binmek
   Rüyada feribota binmek, başarının garanti edildiği bir işten yana hayal kırıklığı yaşanacağına, kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine alamet eder. Malından mülkünden olmaya ve çok üzülmeye yorulur.

Rüyada Feribot Yolculuğu Görmek
   Rüyada feribot yolculuğu görmek ya da feribot yolculuğu yapmak, rüya sahibinin hem kendi hayatında hem de sevdiklerinin hayatında hayırlı gelişmeler olacağına bu sayede kişinin çifte mutluluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Feribotu Kaçırmak
   Bir kişi eğer rüyasında feribota yetişemediğini yani feribotu kaçırdığını görse, hasbel kader bir fırsat elde eder. Rüya sahibinin hiç aklında yokken kendisine de sürpriz olacak bir gelişmenin yaşanması anlamına gelir.

Rüyada Deniz Otobüsü Görmek
   Rüyada deniz otobüsü görmek, rüya sahibinin hayatının yolunda gideceğine, işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine alamet eder. Uğur, şans ve kısmet olarak değerlendirilir.

Rüyada Gemi Görmek
   Rüyada gemi görmek, bazen şans elde etmeye bazen de şanssızlık yaşamaya alamet eder. Hem mutluluk ve başarı hem de mutsuzluk ve başarısızlık getirecek işlere girmeye, kah sevinmeye kah ağlamaya tabir edilir.

Rüyada Vapur Görmek
   Rüyada vapur görmek, rüya sahibinin kendisine çok iyi gelecek bir mekan değişikliği yapacağına işaret eder. Kişi hem keyif alacağı hem de iş ortaklığı yapıp, imza atacağı bir yola çıkacak gittiği yerde hayırla karşılaşacaktır diye yorumlanır.


Diyanet Rüya :

Rüyanızda bir feribota bindiğinizi görmeniz bir sıkıntıdan kurtulacağınıza delalet eder.


Etiketler: feribotu, feribotunun, feribotunu, kaçırmak, kaçırdım, kaçırması, vapur, vapuru, vapurunu, feribotunda, feribotundan, feribotlar, feribotlrı, feribotlarda, feribotlardan, gemi, vapur, gemisi, gemisini, gemisine, gemisinde, gemisinden, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak, kaynakdan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Gönder veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi kısmından Adı/URL seçeneğini tıklayıp Adı kısmına isminizi yazmanız yeterlidir. Adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Anonim seçeneğini tıklayınız.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi