Rüyada FERMUAR Görmek

fermuar-fermar-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada FERMUAR Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fermuar görmek, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bir kadınsa eğer, ailesindeki ya da eşinin ailesindeki erkeklere işaret eder. Rüya sahibi, bir erkek ise eğer, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile yakın bir zamanda dünya evine gireceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Bozuk Fermuar Görmek
   Aile hayatında ya da iş hayatında uzun zamandan beri çözüm bekleyen bir konunun yakın bir zamanda tekrar ortaya konulacağına, ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına ve bu yüzden büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına ve çok büyük bir üzüntü duyulacağına rivayet eder.

Rüyada Fermuar Kapatmak
   Çok uzun bir zamandan beri çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşandığına, çok büyük ve üzücü olayların olacağına, her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Fermuar Çekmek
   Hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştiren rüya sahibinin, çok uzun bir zaman önce çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirdiğine, ancak bu çalışmalardan beklendiği kadar kazanç elde edemeyeceğine, bu yüzden yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına rivayet eder.

Rüyada Fermuar Bozulması
   Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, bu yüzden büyük bir üzüntü duyacağına rivayet eder.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında bir fermuar görmesi; o kişinin ümitsizlik ve acılar içinde sürüp giden hayatının daha uzun süre böyle devam edeceğine yorumlanır.

Etiketler: fermuarı, fermuarını, fermuarımı, fermuarınızı, fermuarımızı, fermuardan, fermuarında, fermuarından, fermuarımdan, fermuarımda, fermar, fermarı, fermarım, fermarımı, fermarını, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak, kaynakdan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Gönder veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi kısmından Adı/URL seçeneğini tıklayıp Adı kısmına isminizi yazmanız yeterlidir. Adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Anonim seçeneğini tıklayınız.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi