Rüyada FİDAN Görmek

fidan-agac-ağaç-fıdan-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM

Rüyada FİDAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fidan görmek, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibi için hayırlı ve uğurlu olacak işlerin işaretidir. Hayatın yolunda gideceğine, ağız tadının, keyfin ve huzurun yerinde olacağına delalet eder. Güzel gelişmeler, sevinçle karşılanacak haberler olarak tabir edilir. Rüyada fidan görmek, rüya sahibinin hayatının sürpriz şekilde, hiç beklemediği kadar olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına işaret eder. Hem rüya sahibinin hem de sevdiklerinin hayatında meydana gelecek olan güzel olaylara yorulur.

Rüyada Fidan Diktiğini Görmek
   Rüyasında fidan diktiğini gören kişinin hayatı kendi istediği yönde ilerleyecek demektir. Rüya sahibi her işte başarılı olmayı başarıp, hayal ettiği muvaffakiyeti yakalayacak, bu sayede de emekleri boşa gitmeyecek demektir.

Rüyada Fidan Sökmek
   Rüyada fidan sökmek, rüya sahibinin mecburi olarak yalan söylemek zorunda kalacağına ve kapısına kendisinden hayır görmek için gelen kişileri imkansızlıklar nedeni işle boş gönderip sonradan da kahredeceğine tabir edilir.

Rüyada Fidan Koparmak
   Rüyada fidan koparmak da fidan sökmekle benzer şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin maddi anlamda zayıflamasına ve yaşam standartlarının azalmasına bu nedenle çevresindekiler bir yana kendisine dahi faydası olmamasına delalet eder. Sıkıntı ve zorluk anlamına gelir.

Rüyada Saksıda Fidan Görmek
   Rüyada bir saksı içinde fidan görmek, rüya sahibinin son anda bir tatsızlık, sorun ya da musibet yaşamaktan kurtulmasına işaret eder. Rüya sahibi uyanıklığı ve kıvrak zekası sayesinde kendini çok zor bir duruma düşmekten kurtarmayı başaracak demektir.

Rüyada Kurumuş Fidan Görmek
   Rüya sahibinin çevresinde işine engel olmaya çalışan bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu kişi, rüya sahibini maddi zarara uğratmak için onun aklını karıştırıp, o işten kendisi faydalanmaya çalışan kimsedir. Rüya sahibinin iyi niyetini ve saflığını kullanıyor diye yorumlanır.


Diyanet Rüya :

Evli bir kimsenin rüyasında bahçesine bir fidan diktiğini görmesi; o kimsenin bir çocuğu olacağına, bekar bir kimsenin rüyasında bahçesine bir fidan diktiğini görmesi; o kimsenin evleneceğine, bekar bir kimsenin rüyasında bir saksıya fidan diktiğini görmesi; o kimsenin nişanlanacağına yorumlanır.MollaCami Tabiri :

Rüyada fidan görmek, yeni doğan bir çocuğa işarettir. Bahçesine bir fidan diktiğini görmek, evli ise çocuğu olacağına, bekar ise evleneceğine işarettir.


Etiketler: fidanı, fıdan, fidanını, fidanımı, fidanlar, fidanları, fidanından, fidanlarından, fidana, agac, ağaç, ağacı, küçük, kucuk, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynak, kaynakdan

2 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Gönder veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi kısmından Adı/URL seçeneğini tıklayıp Adı kısmına isminizi yazmanız yeterlidir. Adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Anonim seçeneğini tıklayınız.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil
  2. merhaba,
    Ruyamda birisiyle telefonda konusuyorum bana yol tarif edyor ve bir koseyi donunce ucsuz bucaksiz yemyesil su yatagi goruyorum biz aractan inip cimlere basacagimiz zaman cimlerin arasi ayrilip bir kisinin gecebilecegi patika yol oldu kenarlarindada henuz yeni dikilmis fidanlar gordum.asagi indigimizde iki kirgin oldugum bayan arkadasimlada fotograf cekinmek istedim ama cekinemedik, yasli bir amca bir seyler anlatiyordu sanirim oldugumuz yeri tanitiyordu dinlemedim

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi