Rüyada FİNCAN Görmek

fincan-fincanı-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM


Rüyada FİNCAN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fincan görmek, rüya sahibi için daha ziyade uyarı anlamındadır. Rüya sahibinin karamsarlığından, kırılganlığından, alınganlığından ve hassasiyetinden kurtulmasına işaret eder. Çünkü rüyada fincan görmek, çok duygusal, ince ruhlu ve ince fikirli bir kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi incelikli olduğu sürece kırılmaya daha çok devam edecek demektir. Bu kırılganlığı hayatında, normal şartlarda üstesinden geleceği şeyleri başarmasına da engel oluyordur.

Rüyada Fincan Kapatmak
   Rüya sahibini duyduğunda şok edecek ve üzecek bir haber almasına ya da bir musibetle karşı karşıya kalmasına delalet eder. Rüya sahibi bu durumdan o kadar derinden etkilenecek ki uzun süre bu şoku atlatamayacak demektir.

Rüyada Fincan Almak
   Yerinde, gerekli ve isabetli olacak bir harcama yapmaya işaret eder.

Rüyada Fincan Falı Bakmak
   Rüyada fincanla kahve falı baktığını gören kişi kendisini üzen ve kötü hissetmesine neden olan her türlü beladan ve sorundan uzaklaşacak ve rahata kavuşacak demektir.

Rüyada Fincan Takımı Görmek
   Rüya sahibinin uyumlu ve yumuşak başlı kimse olduğuna bu sayede hem işte hem de aile yaşantısında keyfinin yerinde olduğuna yorulur.

Rüyada Fincan Kırmak
   Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin özel hayatında büyük badireler atlatıp, bir dönüm noktası yaşanmasına ve bundan sonra her şeyin güllük gülistanlık olmasına tabir edilirken diğer yandan rüya sahibinin ailesinden hayır göreceğine ve onlar tarafından yapılacak bir şey sayesinde çok sevineceğine ve yüceltileceğine işaret eder.

Rüyada Kahve Fincanı Görmek
   Rüyada kahve fincanı görmek, rüya sahibinin fevri olduğuna, ön yargılar taşıdığına, kuruntuları ve endişeleri olduğuna delalettir. Rüya sahibi çok ani karar verip, olaylara karşı soğukkanlı yaklaşamadığı için büyük sıkıntılar yaşıyor demektir. Bu rüya onun bu huyundan vazgeçeceği şeklinde tabir edilir.

Tiflisi Tabirleri :


Çağdaş Ulema:

Fincan görmek veya fincanla bir şey içmek; bir dostunuzla görüşeceğinize

Fincan kırmak; eski bir dostla görüşeceğinize ve büyük bir menfaat elde edeceğinize işarettir.


Diyanet Rüya :

Rüyada fincan görülmesi ümitle tefsir edilir. Bir kimsenin rüyasında güzel bir fincanla kahve içtiğini görmesi; o kimsenin evine beklemediği ve hayal etmediği bir misafirin geleceğine, bir kişinin rüyasında cezveden fincana kahve koyduğunu görmesi; kendisinin bir yere misafirliğe gideceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında elinde bulunan fincanın aniden elinden düşerek kırıldığını görmesi; o kimsenin beklemediği bir yerden bir haber alacağına, kişinin rüyasında bir fincan kahvenin tamamıyla üzerine döküldüğünü görmesi; kuvvetli bir yağmurun geleceğine ve berekete nail olunacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri :

Bakınız; Kahve Fincanı.MollaCami Tabiri :

Rüyada fincan görmek, bir şeyden faydalanmaya işaret eder.


Etiketler: fincanı, fincana, fincanda, fincandan, fincanları, fincanlara, fincanlardan, fincanları, fincanımı, fincanını, fincanıma, fincanına, fincanlarına, fincanlarımıza, fincanlarınıza, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırları, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi