Rüyada FÖN Görmek

x-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM

Rüyada FÖN Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fön görmek, alınacak bir düğün davetiyesine, sevilen bir arkadaşın kına gecesi veya nişan törenine gitmeye işarettir. Bekar bayanlar için çevrelerinde kendilerine ilgi gösteren, iltifat eden ve güzel bir gelecek kurma düşüncesinde olan çok sayıda erkeğin olduğuna, kişinin güzelliği ile kısmetlerini sürekli artırdığına alamet eder. Bekarlar için hayırlı bir kısmetle tanıştırılmak üzere, yakın arkadaşların seferber olacağına ve bu tanışmadan hayırlı sonla biten güzel bir evlilik çıkacağına da alamet eder. Bir erkeğin fön görmesi ise hayra yorulmaz, kişinin karşısına yalancı, düzenbaz bir kadının çıkacağına, kişiyi yanlış bilgilendirecek olması yüzünden durup dururken pek çok düşman sahibi olunacağına da yorumlanır. Evli kimseler için tatlı dilli sohbetlere, hoşça geçirilecek güzel zamanlara da tabir edilir.

Rüyada Fön Makinesi Görmek
   Sorunlu veya kişi için iniş çıkışlarla tabir edilen bir ilişkinin artık rayına oturacak olduğunun müjdesini verir. Her türlü fedakarlığı gösteren rüya sahibinin çevresi, ailesi ve sevdikleri tarafından ilgi göreceği, sahip olduğu anlayış sayesinde yeni arkadaşlıklarının düzgün, sağlıklı zeminlere oturacağını bildirir. Fön makinesi gören kimselerin yaşamındaki sıkıntılar kaybolur ve kişi kendisini hafiflemiş hisseder. Düşünceleri ve yol gösteren sevecenliği ile kişinin gönlünü kazanacak olan karşı cinsin de ifadesidir.

Rüyada Fön Çektirmek
   İyi işler yapmak ve akılda kalmak isteyen rüya sahibinin, kendisini ifade edebilmesi, yeteneklerini, gücünü ve azmini gösterip kanıtlayabileceği çok güzel fırsatların karşısına çıkacağının müjdesidir. Parasını doğru kullanan kişinin, geleceği için yatırımlar yaparak, kendisini, hayatını ve sevdiklerini de garanti altına almak için uğraşacağına, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına da delalettir.


Etiketler: cektirdigini, cektirdigimi, cektirdiginizi, çektirdiğini, çektirdiğimi, çektirdiğinizi, çektirdiğimizi, cekmek, çekmek, cekilmesi, çekilmesi, çektiğini, cektigini, çektiğimi, cektigimi, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Gönder veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi kısmından Adı/URL seçeneğini tıklayıp Adı kısmına isminizi yazmanız yeterlidir. Adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Anonim seçeneğini tıklayınız.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi