Rüyada FORMA Görmek

forma-forması-formasını-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada FORMA Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada forma görmek, rüya sahibinin başarı konusunda ne kadar kararlı, hırslı ve inatçı olduğuna işaret eder. Kişinin hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, bazen canı pahasına da olsa zafer elde etmek için çaba göstereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin kafasına koyduğu şeyi mutlaka gerçekleştireceğine ve her başarısızlığında kazanmak için biraz daha hırslanacağına delalet eder. İnatçı bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Takım Forması Görmek
   Rüyada takım forması görmek ya da giymek, yeni, güzel ve hayır getirecek adımlar atmaya, büyük işlere girmeye, kısmet ve şans getirecek kararlar almaya ve bunları bir an önce hayata geçirmek için sabırsızlanmaya ve heyecanlanmaya rivayet eder.

Rüyada Yeşil Forma Görmek
   Rüyada yeşil forma görmek, sabır gösterildiği ve mücadele edildiği takdirde her zorluğun aşılacağına, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine ve rüyayı gören kişinin bunu tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Okul Forması Görmek
   Rüyada okul forması görmek, geldiği yeri bir türlü sindirememiş ve bu nedenle de herkese tepeden bakan, insanların duygu ve düşüncelerini küçümseyen, onların hayallerini ve isteklerini aşağılayan, kötü ve zalim bir kişinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Üniforma Görmek
   Rüyada üniforma görmek, önemli işlere atanmaya, büyük işlerin başına getirilmeye, önemli noktalara gelmeye ve en yüksek rütbeye getirilmeye işaret eder. Rüya sahibi memursa eğer, o halde bu rüya onun istediği göreve atanacağına yorulur.

Rüyada Askeri Kıyafet Görmek
   Rüyada askeri kıyafet görmek, umutların ve emeklerin karşılığını almaya hem maddi hem de manevi anlamda hayır bulmaya ve hayallere tez zamanda kavuşmaya delalet eder.Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında üzerinde bir forma görmesi; o kimsenin işlerinde gayret göstererek rakiplerinden üstün olacağına, kişinin rüyasında üzerinden bir forma çıkardığını görmesi; o kişinin rekabet hususunda fırsatı başkalarına bıraktığına, kişinin rüyasında üzerinde bir forma olduğu halde yatağa yattığını görmesi; o kişinin başardığı işinden dolayı memnuniyetine delalet eder.

Etiketler: forması, formasını, formasının, formasında, formasından, formamı, formanı, formanın, formasının, formamızın, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Gönder veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi kısmından Adı/URL seçeneğini tıklayıp Adı kısmına isminizi yazmanız yeterlidir. Adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Anonim seçeneğini tıklayınız.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi