Rüyada FOTOĞRAF Görmek

fotograf-fotograf-resim-foto-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada FOTOĞRAF Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fotoğraf görmek tek şekilde tabir edilmez. Rüyada kişi kendi fotoğrafını görürse eğer, bu onun hayatının tamam olduğu anlamına gelir. Eğer fotoğraf yakınlarından, ailesinden, arkadaşlarından ya da tanıdıklarından birinin fotoğrafıysa o halde o kişinin hayatının tamam olduğuna işaret eder. Rüyada kişi bir fotoğraf stüdyosunda ya da her hangi bir yerde fotoğraf çektiğini görürse sağlık sorunlarına, kişinin fotoğrafının çekilmesi güvende olmayacağı bir yerde bulunmasına ya da güvende olmadığı bir yola çıkmasına delalet eder.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek
   Rüyada elinde fotoğraf makinesi olup fotoğraf çektiğini gören kişi geçmişte yaşanmış bir olayı yeniden yaşayacak ya da hatırlamak zorunda kalacak demektir.

Rüyada Albüm Görmek
   Rüyada fotoğraf albümü görmek, kadim bir dosttan ya da bir komşudan gelecek habere ya da bu kişiyle karşılaşmaya işarettir.

Rüyada Resim Görmek
   Rüyada resim görmek, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Resim Çerçevesi Görmek
   Rüyada resim çerçevesi görmek, arkadaşların dostların rüya sahibine bağlılığı anlamına gelir.

Rüyada Siyah Beyaz Fotoğraf Görmek
   Rüyada siyah beyaz fotoğraf görmek, özlenen kişilerle bir araya gelerek hasret gidermeye ve onlardan güzel haberler almaya işaret eder.

Rüyada Vesikalık Fotoğraf Görmek
   Rüyada vesikalık fotoğraf görmek bir işe atanmaya ya da uzak bir yola çıkmaya delalet eder.

Rüyada Manzara Resmi Görmek
   Rüyada manzara resmi görmek güzel olan şeylere işaret eder. Bu rüya sahibinin ince ruhlu, ince fikirli ve iyi kalpli olduğu anlamına gelir.

Rüyada Resim Yaptığını Görmek
   Rüyada resim yaptığını gören kişi, hayatının gidişinden ve içinde bulunduğu şartlardan memnun demektir. Resim yaptığını gören rüya sahibi meslek hayatından da olmak istediği yerde olduğu için çok mutlu ve memnundur.


Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema:

Kendi resminizi görmek; bahtınızın açılacağına

Çocuk, kadın veya tanıdık insan resimleri görmek; yeni haberler alacağınıza

Ölmüş ebeveyninizin veya dostlarınızın resimlerini görmek; kötü bir durumdan kurtulacağınıza veya yardım alacağınıza

Size zarar vermiş kimselerin resimlerini görmek; gereğinden fazla korkak olduğunuza


Çok sayıda resim/ fotoğraf görmek; saygınlık kazanacağınıza işarettir.


Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında herhangi bir resim görmesi; o kimsenin gurbette olan bir yakınından bir haber alacağına veya çok kısa süre sonra ona kavuşacağına delalet eder. Rüyanızda bilmediğiniz ve tanımadığınız bir kimsenin resmini görmeniz; içinde bulunduğunuz şu günlerde bir iş teklifi alacağınıza işaret eder. Bir kişinin rüyasında bir manzara veya bir çiçek tablosu resmini görmesi; o kimsenin yakında bilmediği bir ülkeye bir seyahat yapacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında orman resmi görmesi; o kimsenin bir evlilik haberi alacağına ve arzusuna nail olacağına, kişinin rüyasında bir hayvan resmi görmesi; o kimsenin o hayvanın huylarından bir kısmının bulunduğu bir kişi ile arkadaşlık yapacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :

Altın ve gümüşten yapılmış resim dünyalığa erişmeye,
Sanat eseri hüviyetini almış değerli tablolardan birini görmek kıymetli bir hediye almaya,
Manzara resimleri - özellikle duvarda olursa- ince ve bedii duygulara, iç huzuru ve mutluluğa;
Natürmort (sebze-meyve resmi) görmek misafire yahut hayırlı nimetlere,
Portre görmek, yüz görmek gibidir, "Yüz" maddesine bakınız.
Hayvan ve insan figürleri bulunan resim dünyanın kendine has zorluk ve mutluluklarına;
Siyah-beyaz fotoğraf eski dostlara ve onlarla bir araya gelmeye yahut haberleşmeye;
Aile resimleri iyi- kötü hatıralara, Vesikalık resim resmi bir görev yahut yolculuğa,

Resim görmek bazen geçersiz bir yöntemle elinden mal alınmasına, mesleğini kötüye kullanan süfli insana yahut hak olan hususlarda yalan söylemeye delalet eder.


Etiketler: foto, fotograf, resmi, resmı, resmini, fotoğrafı, fotoğrafını, fotoğrafının, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi