Rüyada FUHUŞ Görmek

fuhuş-fuhus-zina-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada FUHUŞ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada fuhuş görmek, kişinin yas tutacağı günler yaşayacağına, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine ve yaşadıklarından ötürü büyük üzüntü yaşayıp kahrolacağına delalet eder. Çeşitli sorunlar yaşamaya, sevilen kişilerden ihanet görmeye ve üzülmeye yorumlanır. Yaşanacak kötü bir olaydan ötürü insanlara olan güvenin sarsılacağı, uzun süre yalnız bir hayat sürüleceği ve herkesin sevdiği birisi olunmasına rağmen bazı kişiler tarafından kötü bir kişi gibi gösterilmeye çalışılacağı anlamına gelir.

Rüyada Fuhuşa Zorlanmak
   Akrabalardan birinin yaptığı bir hatadan ya da atacağı yanlış bir adımdan ötürü çok zor bir duruma düşüleceğine, bu yüzden aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine ve merak edilen bir konu hakkında kötü bir olayla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada Fuhuştan Kaçmak
   Huzur, mutluluk ve selamet anlamında kullanılır. Rahatsızlık duyulan bir konuda bir çözüme varılacağına, bazı kişilerle yaşanan tatsızlıkların son bulacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına ve hayırlı bir yola girip bolluk ve bereket içinde yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Zina Görmek
   Dertlerin günden güne daha da artacağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin başlayacağına ve hayırlı bir kısmet ile çıkılan yolda yaşanan mutluluğun yarım kalacağına tabir edilir.

Rüyada Zina Ettiğini Görmek
   Kişinin, hiç beklemediği bir anda yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve mutlu olacağına yorulur.


İhya Rüya Tabirleri :

Zina ettiğini görmek hainliğe yahut hırsızlık yapmaya;
Tanınmayan fahişeyi görmek hayra;
Tanınan bir fahişe ile zina etmek haram mala, hainlik ve hırsızlık yapmaya;
Güzel bir kadınla zina etmek malını muhafazaya almaya,
Tanıdığı birinin hanımıyla zina yaptığını görmek, o kimsenin malından bir şey almaya,
Salih, dindar ve alim olarak bilinen ve öylede olan kimselerin zina yaptığını görmek yahut duymak, o kimselerin ilim öğrenmek için birine müracaat etmelerine ve ondan istifade görmelerine,
Zina ettiğini görmek bazen hacca gitmeye,
Bir erkekle kadını birlikte görmek, eşinin kendisinden bir şey istemesine,
Genç bir kadınla oynaştığını görmek, görünmez bir yerde malını yitirmeye;
eğer kendine had vurulmuş (ceza verilmiş ise) ilim ve dini bilgiler öğrenmesine, mal ve dünyalığa erişmeye;
Bir yöneticinin kendine had vurulduğunu görmesi saltanatının pekişmesine,
Ünlü bir fahişe ile zina yaptığını görmek fitne ve musibete düşmeye;
Geneleve gittiğini görmek umumi tuvalette ihtiyacını gidermeye yahut çirkin bir ortamda bulunmaya,
Geneleve (randevu evine) gittiğini ve oradan çıkamadığını görmek kısa zamanda vefat etmeye;
Birinin eşiyle birlikte olduğunu, yanlarında kendi eşinin de bulunduğu halde buna ses çıkarmadığını görmek, birlikte olduğu o kimseyi ( ya da onun eşini) kendi işlerine vekil tayin etmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman :

Bkz. Cinsel ilişki.MollaCami Tabiri :

Rüyada zina etmek hainliğe işarettir. Bundan dolayı bir kimse zina ettiğini görse, hainlik eder. Rüyada zina etmek hırsızlığa işarettir.Bir kimse rüyada zina eden bir kadının kendisine yöneldiğini ve nefsinden arzusunu istediğini görse o kimse haram mala nail olur.Güzel ve genç bir kadınla zina ettiğini gören kimse malını, muhafaza edilecek bir yere koyar. Bir kimse tanıdığı birisinin hanımı ile zina ettiğini görse, o kimsenin malından bir şey alır. Rüyada zina ettiğini gören kimse hacca gider. Bir kimse rüyada bir erkekle beraber bir kadının olduğunu görse, o kadının kocasından dünyalık talep eder. Bir kimse rüyada genç bir kadınla oynaştığını görse, görünmez bir yerde malını kaybeder.Zina eden bir kadınla zina ettiğini gören kimse, şer ve fitneye düşer. Bir kimse başkasının hanımı ile gecelediğini, halbuki kendi hanımı da onlar ile beraber bulunduğunu ve bu durumu men eden bir şey söylemediğini görse, kocası o kimseyi evinin işleri için vekil tayin eder.


Etiketler: fuhuş, fuhus, fuhuşa, fuhusa, zina, zinaya, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi