Rüyada FUTBOL Görmek

futbol-top-oynamak-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM


Rüyada FUTBOL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada futbol görmek, iyi şeylere alamet etmez. Rüya sahibinin insanlarla arasındaki muhabbettin ve sıcaklığın bozulacağına, karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına, anlaşmazlıkların çıkacağına, insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına ve huzurun bozulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresini art niyetli kişilerin tutacağına, onlardan yana gerek maddi gerekse manevi zarar göreceğine tabir edilir.

Rüyada Futbol Maçına Gitmek
   Rüyada futbol maçına gitmek, rüya sahibinin olmayacak heveslere kapıldığına, boşa ümitlendiğine ve bu uğurda boşa koşuşturup yorulduğuna delalet eder. Kişi, kendisine kar getireceğinden emin olmadan bir işe varını yoğunu harcamak için bir an bile gözünü kırpmayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Futbol Maçı Görmek
   Rüyada futbol maçı görmek rüyayı gören kişinin kendisi için dişe dokunur hiçbir iş yapmadığına, bütün gün sokaklarda gezerek vakit harcadığına ve ömür tükettiğine delalet eder. Boş işlere kafa yoran bu yüzden de sürekli hayal kırıklığı yaşayan bir kişinin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Futbol Forması Giymek
   Rüyada futbol forması giymek, hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin kendisini çok mutlu edecek, umutlandıracak ve emeklerini boşa çıkarmayacak gelişmelerin yaşanacağına, çok şanslı ve kısmetli olacağı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Futbol Sahası Görmek
   Rüyada futbol sahası görmek, yaşam şartlarını iyileştirecek ve maddi imkânların çoğalmasını sağlayacak bir gelir elde etmeye ve lüks içinde yaşamaya rivayet edilir. Rüya sahibini çektiği zahmetten, yokluktan ve çileden kurtulacağına, huzura kavuşacağına yorulur.

Rüyada Futbol Takımı Görmek
   Rüyada futbol takımı görmek, rüyayı gören kişinin başarılarına engel olmak isteyen ve bu nedenle sürekli çalışan rakiplerinin olduğuna tabir edilir. Kişiyi çekemeyenlerin ve sevmeyenlerin sayısının artmaya başladığı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Futbol Oynamak Gol Atmak
   Rüyada futbol oynamak ve gol atmak meslek hayatının zirvesinde olmak anlamına gelir.


Tiflisi Tabirleri :

Çağdaş Ulema:

Futbol oynamak; bir işinizi ihmal edeceğinize..


Bir futbol müsabakası izlemek; bir spor törenine katılacağınıza işarettir.


İhya Rüya Tabirleri :

Rüyada top oynadığını görmek dargınlık ve düşmanlığa, Yumuşak bir topla oyun oynadığını görmek düşmanlık ve kırgınlıkların sulh ile sonuçlanmasına ya da hasta olan kimsenin iyi olmasına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; top.)


Etiketler: maç, mac, maci, maçı, maçını, macini, maçının, macinin, yapmak, yaptigini, yaptigimi, yaptığını, yaptığımı, yaptığımızı, top, oynamak, oynadığını, oynadığımı, oynadığımızı, oynadigini, oynadigimi, oynadigimizi, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

1 yorum:

  1. Rüyanızı paylaşabilir veya yorumlanmasını istediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz. Bunun için Lütfen alttaki Yorum Gönder veya iletişim bölümümüzü kullanın. Eğer kayıtlı bir hesabınız yoksa Yorumlama Biçimi kısmından Adı/URL seçeneğini tıklayıp Adı kısmına isminizi yazmanız yeterlidir. Adınızın gizli kalmasını istiyorsanız Anonim seçeneğini tıklayınız.

    HayrolaRuya.com | İslami Rüya Tabirleri

    YanıtlaSil

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi