Rüyada ISIRILMAK Görmek

ısırılmak-isirilmak-ısırması-ısırdığını-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com

Rüyada ISIRILMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ısırılmak, mağlup edilmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin rakipleri karşısında güç kaybedeceğine, başarısız olacağına ve bu nedenle de onlara dayanamayarak tabir yerindeyse yıkılacağına alamet eder. Rüya sahibinin düşmanları tarafında kötü oyunların ve pis işlerin içine çekilmeye çalışılacağı şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğu anlamına gelir.

Rüyada Isırıldığını Görmek
   Rüya sahibinin kendilerine karşı son derece iyi niyetli, ılımlı, sevecen ve barışçıl duygularla yaklaşacağı kimselerden aynı karşılığı alamayacağına bilakis onlar tarafından mutsuz ve başarısız olması adına hamleler göreceğine rivayet edilir.

Rüyada İnsan Tarafından Isırılmak
   Rüyayı gören kişinin uykusunda kendisini ısırdığını gördüğü kişiden nankörlük ve de vefasızlık göreceğine bu nedenle de yine yıkılan kişinin kendisi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin emek verdiği ve üzerinde çok hakkı olan bir kişiden yiyeceği darbe olarak kabul edilir.

Rüyada Köpek Tarafından Isırılmak
   Rüya sahibinin ticarette geriye gideceğine ve rakiplerine karşı yenileceğine tabir edilir. Kişi, gerek maddi gücü gerekse işteki bilgisi nedeniyle çok kıskanılan kişi olacak diye açıklanır. Bu durum, bazı kişilerin kendisinin kuyusunu kazarak, ayağını kaydırmaya çalışmalarına neden olacaktır çünkü rüya sahibi başarıları nedeni ile bazı çevrelerce çekilmiyor demektir.

Rüyada Kedi Tarafından Isırılmak
   Rüyayı gören kişinin hep iyi, mutlu ve başarılı olmasını dilediği ve bu yönde de kendisinden maddi, manevi hiçbir desteğini esirgemediği bir insandan zarar göreceğine ve uğradığı zarardan çok o kimseden gelecek haksızlığa yanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Örümcek Tarafından Isırılmak
   Rüyasında bir örümcek tarafından ısırıldığını gören kişiye şans isabet edecek demektir. Rüyayı gören kişinin Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bunu da kendisi için mucize kabul edeceğine rivayet edilir.


Etiketler: ısırılması, ısırıldığını, ısırıldığımı, ısırdığımı, ısırdığını, ısırdığının, ısırması, ısırmasının, ısıracağını, ısırmak, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi