Rüyada ISLAK SAÇ Görmek

ıslak-saç-islak-sac-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada ISLAK SAÇ Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ıslak saç görmek, baştan savma yapılan bir iş yüzünden eleştiri oklarını üzerine çekmek ve iş yerinde hoş olmayan bir uyarıya maruz kalmak anlamına gelir. Duyulan sözlerin kişiyi kısa bir süre etkileyeceğine ancak yine de herhangi bir davranış değişikliğine gidilmemesi sonucunda kişinin işini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağını bildiren rüya, davranışlarda dikkatli olunması gerektiğine ve sorumlulukların doğru şekilde yerine getirilmesi konusunda uyarıda bulunur. Şımarık çocuklar yetiştirmek ve ailesinin isteklerine karşı kişinin cevap vermekte zorlanması şeklinde de tabir edilen rüya, vurdumduymaz bir şekilde yaşayanların bir süre sonra bu yüzden sıkıntı yaşamak zorunda kalacağını da tabir eder.

Rüyada Islak Saç Kestirmek
   Hasta kimselerin yaşam şekillerini değiştirmek yerine sürekli olarak yakındıklarına ve aslında kısa sürede iyileşebilecekleri halde, dikkatsizlikleri nedeni ile hastalık durumlarının uzun süreceğine alamettir. Sürekli olarak bahaneler yaratan rüya sahibinin özel hayatında yalnızlık çekmesine rağmen karşısına çıkan kişilerin ve kısmetlerin her zaman olumsuz yanlarını görerek onları reddettiğine işarettir. İnsanları olduğu gibi kabul etmenin gerektiğine dikkat çeken rüya, kişiyi değiştirecek bir aşkın yakın zamanda karşısına çıkacağının müjdesini de verir.

Rüyada Islak Saçla Gezmek
   Lükse çok düşkün olan rüya sahibinin bu alışkanlığının uzun vadede maddi darlık yaşamasına neden olacağını ve durumu iyiyken ve kazancı yerindeyken birikim yapması gerektiğini işaret eder. Daha tutumlu olmak ve para konusunda doğru yatırım yapmak için bilgili kişilerden fikir almak gerektiğini bildiren rüya, arkadaş çevresinde aşırı çıkarcı kimselerin bulunduğuna da dikkat çeker.


Etiketler: saçını, saçımı, kurutmak, kuruttuğumu, kuruttuğunu, saçımı, saçımın, saçıma, saçımda, saçını, saçında, saçından, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi