Rüyada ISLANMAK Görmek

ıslanmak-islanmak-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada ISLANMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ıslanmak, ne türlü meydana gelirse gelsin, rüya sahibi için dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların ardından şifa bulması anlamına gelir. Bu rüya, rüya sahibi için düşse de mutlaka yeniden ayağa kalkacak kadar güç bulması ile tabir edilir. Rüyada ıslanmak, rüya sahibinin dertlerinin arkasından yaşanacak olan esenliğe ve ferahlığa işaret eder.

Rüyada Suda Islanmak
   Rüyasında suda ıslandığını gören kişinin üzerine hakkın rahmeti yağacak, rüya sahibi hak tarafından hidayete erecek, hayırlı ve güzel günler yaşayacak, gönlü rahatlığa erecek ve tüm borçlarından, sıkıntılarından da kurtulacak.

Rüyada Yağmurda Islanmak
   Büyük kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi uzun zamandır unuttuğu manevi ve dini duyguları yeniden hatırlayacak ve Allah yolunda adım atacak, rabbine el açıp kendisinden af dileyerek şefaate kavuşacak demektir. Ayrıca maddi sıkıntılarından kurtulup, zenginlik bulacaktır.

Rüyada Yağmur Görmek
   Rüya sahibinin bir elinin yağda bir elinin balda olacağı kadar rahat ve lüks içinde yaşayacağı bir hayatı olacak ve ömrünün sonuna kadar zenginlik içinde yaşamaya yetecek kadar büyük bir variyete kavuşacak diye tabir edilir. Aynı zamanda en kötü hastalığından bile kurtulup şifa bulacaktır.

Rüyada Sağanak Yağmur Görmek
   Rüyada sağanak yağmur görmek hayırlı şekilde ifade edilmez. Rüya sahibi için çok şiddetli geçecek bir musibet yaşaması anlamına gelir. Bir sıkıntıya düşüp, onu en ağır şekilde yaşamak olarak değerlendirilir.

Rüyada Çamur Görmek
   Rüyasında çamur gören kişi için tehlikede olduğu yorumu yapılır. Yanlış kişilerle hareket ettiği için, bir batağa düşmeye ya da pis bir işin içine çekilmesine neredeyse ramak kalmıştır.

Rüyada Çamura Girmek
   Borçlanmaya, hastalanmaya, kötü şeyler yaşayıp gözyaşları akıtmaya işaret eder. Rüyasında çamura girdiğini gören kişinin kötü bir haksızlığa uğrayacağına ve çok üzüleceğine de yorulur.


Diyanet Rüya :

Nasıl olursa olsun rüyada ıslanmak, büyük bir nasibe delalet eder. Rüyanızda bir duşun altına girerek ıslandığınızı görmeniz; girdiğiniz herhangi bir işinizden bol para kazanacağınıza, rüyanızda bir sel suyuna kapılarak veya bir çukura düşerek ıslandığınızı görmeniz; para yüzünden bir ortağınız ile veya ev halkından birisi ile aranızda tartışma çıkacağına, rüyanızda denize veya bir nehre girerek ıslandığınızı görmeniz; büyük bir mirasa konacağınıza yorumlanır.İhya Rüya Tabirleri :

Çiseleyen yahut normal olarak yağan yağmur altında ıslanmak rahmet ve berekete, Allahu Teala'yı çokça zikretmeye, sağlık ve zindeliğe, Sağanakta yahut başka bir şekilde ıslanmak arzu ve isteklerin sabır ve çalışmayla gerçekleşmesine delalet eder.


Etiketler: ıslandığımı, ıslanmayı, ıslanarak, ıslanmanın, ıslanarak, ıslandıktan, sonra, ıslanmanın, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi