Rüyada ISLATMAK Görmek

ıslatmak-islatmak-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada ISLATMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ıslatmak, iş konusunda ciddiyetsiz çalışmak ve bu nedenle sürekli ihtar almak anlamına gelirken, kişiye karşı bir uyarı olduğu da düşünülmelidir. Düzensiz davranışların, sorumluluk alınan konularda başarısızlık yaşamanın ve sıkışılan anlarda suçu başkalarına atmanın sonucunda yöneticilerle arası bozulacak olan kişinin işine son verileceğini de bildirir. Yanlış gidilen bir yolda ısrar etmek, insanların verdiği öğütleri dinlememek ve burnunun dikine gidip, ego ile hareket etmek manasındadır. Aşırı bencil bir tutum içinde olan rüya sahibinin ailesi tarafından dışlanacağını ve ciddiye alınmayacağını, başı sıkışsa dahi sevdiklerinin kendisine inanmayacağını, geçmişte çok fazla yalan söylemiş olunduğu için kimsenin kişiye inanmayacağını da tabir eder.

Rüyada Altını Islatmak
   Rüyada altını ıslattığını görmek, Büyük bir korku geçirmek anlamına gelir ve trafik kazası, yaralanma, saldırıya uğrama şeklinde vuku bulacak bir olayın kişide endişeye ve paniğe neden olacağını delalet eder. Yetişkin birinin altını ıslatması işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağını, evli bir kadın için eşinin kendisinde ayrılma teklifinde bulunacağını ve üzüntü yaşanacağını tabir eder. Genç kimseler için henüz yetkin olunmayan, tecrübe geliştirilmeyen bir işe girişip, mahcup duruma düşmek, kendisini kanıtlamak yerine daha da komik duruma düşmek, gururun incinmesi ve içine kapanmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Halıyı Islatmak
   Aile bireylerinin arasındaki birliğin zarar görmeye başlayacağını, özellikle kişilerin güvensizlik yaşamalarından dolayı birbirlerine sırlarını anlatmayacaklarını ve giderek herkesin kendisine ait bir hayat yaşayacağını, aile birliğinin sarsılacağını alamet eder. Halıyı ıslatan kişi yaşlı ise, çocukları tarafından dışlanır ve saygısızlığa uğrar. Bekar erkekler için görüştükleri kız arkadaşlarının kendilerini kandırmaya veya oyalamaya yönelik hareketler içine girmesinden dolayı yaşanacak ayrılığa yorulur.


Etiketler: ıslattığını, ıslattığımı, ıslattığımızı, ıslattığının, ıslattığımın, ıslattığımızın, ıslatarak, ıslattığm, ıslatarak, ıslattığımdan, ıslattım, ıslattı, ıslattılar, ıslattıklarını, ıslatması, islatmasi, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi