Rüyada ISLIK ÇALMAK Görmek

ıslık-çalmak-islik-calmak-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada ISLIK ÇALMAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ıslık çalmak, hayra alamet etmez. Art niyetlere, geçimsizliğe, huysuzluğa, soruna ve sıkıntıya yorulur. Hastalık ve borç olarak ifade edilirken bir diğer yandan da hayırsız kişilerle karşılaşmaya, onlar nedeni ile belaya düşmeye, zarara uğramaya ve sıkıntılı günler geçirmeye işaret eder. Uğursuzluk anlamına gelir, kişinin işini kaybedeceği, ekmeksiz ve parasız kalacağı ve uzun zaman belini doğrultamayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Islık Sesi Duymak
   Rüyada ıslık sesi duymak, tatsızlık olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin elinin kolunun bağlanacağı, çaresiz kalacağı, kimseden destek göremeyeceği anlamına gelir. Kişinin mutsuz olmasına neden olacak olayların yaşanacağına ve asılsız sözlerin işitileceğine delalet eder.

Rüyada Düdük Çalmak
   Rüyada düdük çalmak, hayırlara tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek gelişmeler olacağına, kişinin hedeflediği işi alacağına ve kendi ayaklarının üzerinde durmayı başaracağına işaret eder. Kişinin, hayatında yenilikler ve güzellikler yaşanacak demektir.

Rüyada Zurna Çalmak
   Rüyada zurna çalmak zor durumda olanlar için iyi değildir ve kişinin çektiği zorluğunun ve zahmetinin gittikçe artacağına ve daha da mutsuz olacağına yorulur. Heyecan içinde olanlar için de heveslerinin ve hayallerinin gerçek olacağına alamet eder.

Rüyada Ney Çalmak
   Rüyada ney çalmak, acizlik içinde olan kişilerin daha bir süre çaresiz kalacağına, çözüm yolları bulamayacağına ve kurtuluş için beklemek zorunda olacağına tabir edilir. Hayatı olumlu giden kişilerin de daha fazla mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Davul Çalmak
   Rüyada davul çalmak, hayır getirmeyecek işlerin peşinden gitmeye, gençlik heveslerine kapılmaya ve kendilerinden hayır getirmeyecek kimselerin arkasından gitmeye delalet eder. Rüya sahibinin gerçekliğini araştırmadan bazı şeylere inanıp çok heyecanlanacağına sonra da hayal kırıklığına uğrayacağına tabir edilir. Kişi, önce çok mutlu olacak ve hemen sonrasında da çok üzülecek demektir.


Tiflisi Tabirleri :


İmam Cafer Sadık (a.s) :

Islık çalmanın dört tabiri vardır:

1-Yalan haber

2-Hoşa gitmeyen kötü söz

3-Sırrın açığa çıkması

4-Musibet.


İbn-i Şirin :

Islık çalmayı bilmediğiniz halde ıslık çaldığınızı görmek; sırrınızı insanlara bildirmek demektir.

Islık çaldığınızı görmek; saygın kişilere karşı yalan söyleyeceğinize, bu yalanı doğrulamak için yalan yere yemin edeceğinize ve sonra yalanınızın ortaya çıkacağına işarettir.


Cabir Mağribi :

Islık çalmak; erkekler için musibete, kadınlar için ise sırlarının ortaya çıkacağına ve rezilliğe işarettir.


Diyanet Rüya :

Rüyada şekli ve zamanı nasıl olursa olsun ıslık çalındığı veya ıslık sesinin duyulduğunun görülmesi; haberle tabir edilir. Rüyada gece ıslık çalındığının görülmesi iyiye yorumlanmaz. Rüyanızda ıslıkla bir şarkı, bir marş veya bir melodi çaldığınızı görmeniz veya çalındığını işitmeniz, müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder. Bazılarına göre: Rüyada ıslık çalmak iyiye ve hayra alâmet değildir. Çünkü harama, yol kesmeye ve zengin kişiler için keder ve sıkıntıya maruz kalmaya işarettir. Bazılarına göre rüyada ıslık çalmak veya ıslık çalanı görmek; uygun olmayan işleri yapmaya işaret şeklinde tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri :

Aylakçılığa, yabancı hayranlığı ve kötü ahlaka, ekili ve dikili alanlara zarar verecek rüzgara delalet eder.MollaCami Tabiri :

Rüyada ıslık çalan kimse, inançsızların ahlakiyle ahlaklanır. Bazen de rüyada ıslık çalmak, sanlık hastalığına yahut yoksulların işsiz kalmasına işaret eder.


Etiketler: çalan, çalması, çalınması, çalınmasını, çalınmasının, çalındığını, çalındığının, çaldığını, çaldığının, çaldığımı, çaldığımın, çaldığını, çaldığınızı, çaldığınızın, çaldığınızda, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi