Rüyada ISPANAK Görmek

ıspanak-ispanak-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.COM


Rüyada ISPANAK Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada ıspanak görmek hem iyi hem de kötü şeylere işaret eder. Çürümüş ıspanak görmek sıkıntıya ve üzüntüye işaret ederken, yemeği yapılmış ıspanak görmek sağlık sorunları için deva bulacakları anlamına gelir. Eğer ıspanak taze ve canlıysa, bol kazanca, yüklü miktarda paraya, değerli eşyaya, malın ve mülkün çokluğuna işaret eder. Rüyada ıspanak almak da dert ya da hastalık almak anlamına gelir. Bir yandan da ıspanak kısmete işaret eder. Rüyasında ıspanak gören kişinin kısmeti açılır, cebi parayla dolar, işleri yolunda gider, malına mal eklenir. Hasta kişiler rüyada ıspanak görürlerse sağlıklarına geri kavuşurlar. Eğer rüyasında ıspanak gören kişi büyük bir sıkıntının içindeyse sıkıntılarından kurtulur ve mutluluğa kavuşur.

Rüyada Ispanak Yemek
   Rüyada ıspanak yemek tüm hayırlı işlere işaret eder. Rüyasında ıspanak yediğini gören kişi dardaysa feraha erişir, üzgünse müjdeli haber alır sevinir, eğer sıhhati bozulmuşsa eski sıhhatli ve güzel günlerine geri döner. Ispanak rüyada şifa anlamına da gelir. Çocuğu olmayan bir kişi rüyasında yemyeşil, parlak ve canlı ıspanak görüyorsa şifa bulup, çocuk sahibi olacaktır. Solmamış diri ve canlı ıspanak da dünya nimetlerinden yararlanmaya, bol kazanca ve bol rızka işarettir.

Rüyada Ispanak Almak
   Rüyada ıspanak görmek ya da yemek şifaya işaret ederken, ıspanak almak tam aksine sıkıntı anlamına gelir. Rüyasında ıspanak aldığını gören kişi bir sıkıntı alacaktır. Kötü haber alabilir, kötü bir olayla karşılaşabilir, kötü bir şeyin içine düşebilir. Bütün bunlar rüyasında ıspanak aldığını gören kişiye sıkıntı, keder ve üzüntü verir. Başka bir rüya yorumuna göreyse ıspanak almak kişinin gerçekleşeceği dileğini, arzusunu ifade eder.

Rüyada Ispanak Yemeği Görmek
   Rüyada ıspanak yemeği görmek, hastalıktan muzdarip olan ya da şifa bekleyen hastalar için umut anlamına gelir. Hasta kişi rüyasında ıspanak yemeği görürse yakın zamanda iyileşecek ve ayağa kalkacaktır.

Rüyada Pişmiş Ispanak Görmek
   Rüyada pişmiş ıspanak görmek ya da yemek kişinin cebinden çıkacak paraya işaret eder.

Rüyada Pazardan Ispanak Almak
   Rüyada pazardan alınan ıspanak taze ve canlıysa, yaprakları yeşil ve parlaksa bu rüya sahibinin kısmetine işaret eder. Pazardan alınan körpe ıspanak kişinin olmasını çok istediği ve gönülden dilediği bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Taze Ispanak Görmek
   Rüyada körpe ıspanak görmek hayırlara yorumlanır. Rüyasında körpe ıspanak gören kişinin şansı ve bahtı açık olur. İşlerinde bol kazanç ve bol rızık elde eder. Büyük bir variyete kavuşur. Rüyada taze ıspanak görmek ne denli iyiyse çürümüş ıspanak görmek o denli kötüdür. Rüyasında çürümüş ıspanak gören kişinin başı derde girer, kötü olaylarla karşılaşır, yıkılıp, üzüleceğine dair haberler alır.


Tiflisi Tabirleri :

İbn-i Şirin:

Ispanak görmek; üzüntü ve sıkıntıya

Ispanak yemek; zarara ve mal varlığınızın azalacağına

Yağda etle karışık ıspanak pişirmek ve yemek; yediğiniz miktar kadar hayra alamettir.

Çağdaş Ulema :

Ispanak görmek; sağlık durumunuzun iyi olduğuna veya olacağına işarettir.

Diyanet Rüya :

Bir kimsenin rüyasında ıspanak görmesi; o kimsenin gam ve kedere maruz kalacağına, eğer hasta ise şifa bulacağına, kişinin rüyasında ıspanak yediğini görmesi; o kimsenin kedere maruz kalacağına yorumlanır. Bazılarına göre; Rüyada ıspanak görülmesi sağlıkla tabir edilir. Kişinin rüyasında ıspanak yemeği yediğini görmesi; eğer hasta ise iyileşeceğine, eğer borcu varsa borcunu ödeyeceğine, eğer eşi hamile ise bir çocuğu olacağına, kişinin rüyasında çarşıdan yeşil ıspanak aldığını görmesi; o kimsenin muradına ereceğine işaret eder.

İhya Rüya Tabirleri :

Yaprakları solgun ıspanak görmek gam ve kedere, Ispanağı salata yahut zeytinyağlı yemek olarak hasta için şifaya delalet eder.

Seyyid Süleyman :

Ispanak almak veya pişmiş olarak yemek, üzüntüdür. Rüya sahibi hasta ise iyi olur.


MollaCami Tabiri :

Bir adamın rüyada ıspanak yediğini görmesi, hastalığından şifa bulacağına veya herhangi bir maddi sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.


Etiketler: göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi