Rüyada MENDİL Görmek

mendil-mendili-mendille-ruyada-gormek-nedir-gorulmesi-ne-anlama-gelir-dini-ruya-tabiri-tabirleri-islami-ruya-tabiri-yorumlari-kitabi-ruya-yorumu-hayrolaruya.com


Rüyada MENDİL Görmek Rüya Tabirleri


   Rüyada mendil görmek, rüya sahibinin çevresindeki en has kişi ile açıklanır. Rüya sahibini seven, ona güvenen, yaptıklarına inanan ve her zaman arkasında duran bir insan olduğuna, kendisini katıksız, candan, içten ve samimi duygularla sevdiğine, zor günlerinde göz yaşını sildiğine, ekmeksiz kaldığında ekmeğinden, parasız kaldığında parasından veren birine tabir edilir. Rüyada mendil görmek, yoldaş olarak tabir edilir.

Rüyada Mendil Almak
   Rüyada mendil almak, fikir ayrılıklarına, münakaşalara, sorunlara ve insanlar arasına girecek olan mesafelere tabir edilir. Rüya sahibinin bazı kimselerle arasına düşmanlık gireceğine ve yolların ayrılacağına işaret eder.

Rüyada Mendil Vermek
   Rüyada mendil vermek de almakla benzer şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin dostlarıyla, arkadaşlarıyla ya da yakınlarıyla aralarının açılacağına, aralarındaki ağız tadının bozulacağına ve muhabbettin, sevginin, saygının yok olacağına işaret eder.

Rüyada Mendil Satmak
   Rüyada mendil sattığını gören kişi ayağını yorganına göre uzatmayacak, sonradan da maddi zarara uğrayıp, geçim sıkıntısı yaşayacak, yokluk ve parasızlık içinde kalıp, buhrana düşecek demektir. Aile içinde yaşanacak olan mali krize delalet eder.

Rüyada Mendil Bulmak
   Rüyada mendil bulmak, rüya sahibinin kısa süreliğine de olsa iş hayatından ve günlük hayatın stresinden uzaklaşacağına, kafa dinleyeceğine ve huzurlu olacağı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Mendil İstemek
   Rüyada mendil istemek, ar ve hayaya ve bu konularda zayıflık göstermeye tabir edilir. Ağırbaşlılığı ve efendiliği elden bırakmaya, arsızlık etmeye yorulur.

Rüyada Mendil Yıkamak
   Rüya sahibinin sevdiklerine olan düşkünlüğüne tabir edilir. Kişi, aile büyüklerini, yakın akrabalarını ve aile dostlarını hiç ihmal etmiyor, her fırsatta hallerini hatırlarını sorup, büyüklerine hürmette, küçüklerine de sevgi de kusur etmiyor demektir. Kendisi de değer verdiği kadar değer görüyordur diye ifade edilir.


Tiflisi Tabirleri :

Allame Meclisi :

Rüyada mendil, kadına işarettir.


Çağdaş Ulema :

Mendil, utanç demektir.

Mendil görmek; utanç bir duruma düşeceğinize..

Mendili bulmak; yakınlarınızdan birinin, başka biri tarafından utanç bir duruma düşürüleceğine işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri :

Rüyada mendil görmek, arkadaşa veya zevceye delalet eder. Eğer mendil süslü - püslü ise, büyük fazilete ve ince manalara delalet eder. Çünkü mendille sıcak ve soğuktan emin olunur.
Mendil, başa sarılır, bele bağlanır, üste alınır ve üzerinde namaz kılınır. Mendil alış - veriş için izin ve işarettir. Mendil omuza alınmakla toz ve topraktan korunulur.
Mendil, hizmetçiye; mendilde görülen çirkinlik veya temizlik yahut güzellik ya da sertlik gibi görülen şeylerin tabiri hizmetçiye aittir.
Bazı tabirciler rüyada bir mendil bağladığını gören kimse, zina eden bir kadınla evlenir veya onu ıslah eder.


İhya Rüya Tabirleri :

Eşe ve dosta, samimi ilgi ve sıcak duygulara, Mendilin işlemeli olanı ince manalara, meziyet ve fazilete; Mendilci rüya tabircisine delalet eder.MollaCami Tabiri :

Rüyada mendil görmek, arkadaşa veya zevceye işarettir. Eğer mendil süslü-püslü ise, fazilete işarettir. Mendil, hizmetçiye, mendilde görülen çirkinlik veya temizlik yahut güzellik ya da sertlik gibi görülen şeylerin tabiri hizmetçiye aittir.


Etiketler: mendili, mendilini, mendilimi, mendilimizi, mendilinizi, mendiline, mendilime, mendilinize, mendiller, mendillere, mendilleri, mendillerini, mendillerimizi, mendile, mendilde, mendilden, mendille, mendillere, göre, gore, görmek, gömek, gormek, gomek, görülmesi, gorulmesi, gördüm, gordum, görmenin, gormenin, islami, ıslamı, dini, dını, rüyam, rüyam, rüyada, rüyada, rüyamda, ruyamda, rüyasında, ruyasinda, rüyamın, ruyamin, tabiri, tabırı, tabirleri, tabırlerı, kitap, kıtap, kitabi, kıtabı, tabirci, tabırcı, tabircisi, tabırcısı, tabirine, tabırıne, tabirlerine, tabırlerıne, yorumu, yorumları, yorumlari, ne, demek, demektir, demektır, anlama, anlamı, anlami, nedir, nedır, gelir, gelır, geliyor, geliyor, gelmektedir, gelmektedir, imam, ımam, ,mami, ımamı, alim, alım, alimi, alımı, seyyid, seyyıd, süleyman, suleyman, nablusi, nablusı, diyanet, dıyanet, ihya, ıhya, molla, cami, camı, camii, camıı, cafer, cabir, cabır, magribi, magrıbı, kirmani, kırmanı, tiflisi, tıflısı, danyal, müellif, muellıf, el, salimi, salımı, ebu, said, saıd, vaaz, vaiz, vaız, ismail, ısmaıl, eşas, esas, asil, asıl, gercek, gerçek, hakiki, hakıkı, kaynak, doğru, dogru, kaynaktan, kaynakdan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

RSS

HayrolaRuya © 2015-2021 - Powered By Blogger

İletişim | Gizlilik Politikası | Telif Bildirimi